dálkový autobus

Bus 690001 100

Rºp

JAMI BUS s.r.o.

  • 7:00

    Praha,,Černý Most 3

  • 8:36

    Jaroměř,,Na Špici

místní autobus

Bus 662306 10

H

AUDIS BUS s.r.o.

  • 9:06

    Jaroměř,,Na Špici

  • 9:27

    Česká Skalice,,nám. 1

místní autobus

Bus 642320 7

CDS s.r.o. Náchod

  • 9:45

    Česká Skalice,,nám. 1

  • 9:54

    Žernov

dálkový autobus

Bus 690101 2

Rº³

Trutnovská autobusová doprava s.r.o.

  • 9:55

    Praha,,Černý Most 1

  • 11:05

    Hradec Králové,,Terminál HD J1

místní autobus

Bus 641306 16

CDS s.r.o. Náchod

  • 11:45

    Hradec Králové,,Terminál HD F1

  • 12:29

    Česká Skalice,,nám. 1

místní autobus

Bus 642320 9

CDS s.r.o. Náchod

  • 13:17

    Česká Skalice,,nám. 1

  • 13:26

    Žernov

místní autobus

Bus 642305 48

R

CDS s.r.o. Náchod

  • 10:55

    Praha,,ÚAN Florenc 5

  • 13:26

    Nové Město n.Met.,,Na Rychtě 1

místní autobus

Bus 642349 4

H

CDS s.r.o. Náchod

  • 14:58

    Nové Město n.Met.,,Na Rychtě 5

  • 15:30

    Žernov

Vaše cesta