÷

Bus 990 (822990 57)

XR

  • 12:40 Luhačovice,,aut.st. x 3 495 0 km
  • 12:42 Luhačovice,,u zámku 2 495 1 km
  • 12:44 Luhačovice,,provozovna 2 495 2 km
  • 12:47 Luhačovice,Polichno 2 494 6 km
  • 12:52 Uherský Brod,Újezdec 1 490,494,496 10 km
  • 12:53 Uherský Brod,Těšov 1 490 11 km
  • 12:55 Uherský Brod,,Močidla 1 490 12 km
  • 12:57 Uherský Brod,,Neradice 1 490 13 km
  • 13:00 13:05 Uherský Brod,,dopravní terminál 7 490 14 km
  • 13:20 Kunovice,,rozc.k žel.st.0.5 1 500 31 km
  • 13:25 13:35 Uherské Hradiště,,aut.nádr. 1 500 34 km
  • 13:38 Staré Město,,Lidový dům 2 500 36 km
  • 13:40 Staré Město,,rozc.k žel.st.0.4 2 500,505,506 38 km
  • 13:49 Buchlovice,,rozc. 2 D 505 45 km
  • 13:52 Buchlovice,,hrad Buchlov rozc.1.5 2 D 505 48 km
  • 13:55 Staré Hutě,,hor.zast. 1 D 507 51 km
  • 13:57 Stupava,,samota 2 D 507 52 km
  • 14:02 14:05 Střílky,,nám. 1 423,507,510 58 km
  • 14:14 Brankovice,,křiž. 2 - 65 km
  • 14:18 Nesovice,,čerp.st. 2 - 69 km
  • 14:52 Brno,,Tržní l 2 - 106 km
  • 14:55 Brno,,ÚAN Zvonařka - 108 km
    • Valašské Klobouky-Luhačovice-Uherské Hradiště-Brno
    • ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.; Uherské Hradiště; 572 524 614, 572 524 423
    • jede v X
    • Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Pro aktuální informace o případném omezení provozu sledujte web www.idzk.cz/vyluky.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky mezi zastávkami Slavičín,Nevšová,rozc.1.5 - Slavičín,Nevšová - Slavičín,Nevšová,rozc.1.5 nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Uherský Brod,dopravní terminál a Kunovice,rozc.k žel.st.0.5 se nachází tarifní zóna 490 (3 km), tarifní zóna 509 (9 km), tarifní zóna 500 (5 km).
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Hradčovice,Obecní úřad a Kunovice,rozc.k žel.st.0.5 se nachází tarifní zóna 509 (4 km), tarifní zóna 500 (5 km).
    • K jízdence je možné zakoupit místenku na webové stránce https://tickets.idzk.cz
    • linka 990 [IDZK]