÷

Bus 990 (822990 60)

XR

  • 16:30 Brno,,ÚAN Zvonařka 13 - 0 km
  • 17:07 Nesovice,,čerp.st. 1 - 39 km
  • 17:11 Brankovice,,křiž. 1 - 43 km
  • 17:19 17:21 Střílky,,nám. 1 423,507,510 50 km
  • 17:29 Stupava,,samota 1 D 507 56 km
  • 17:32 Staré Hutě,,hor.zast. 2 D 507 57 km
  • 17:35 Buchlovice,,hrad Buchlov rozc.1.5 1 D 505 60 km
  • 17:39 Buchlovice,,rozc. 1 D 505 63 km
  • 17:46 Staré Město,,rozc.k žel.st.0.4 1 500,505,506 70 km
  • 17:48 Staré Město,,Lidový dům 1 500 72 km
  • 17:50 18:00 Uherské Hradiště,,aut.nádr. 2 500 74 km
  • 18:04 Kunovice,,rozc.k žel.st.0.5 2 500 77 km
  • 18:20 Uherský Brod,,dopravní terminál 1 490 94 km
    • Valašské Klobouky-Luhačovice-Uherské Hradiště-Brno
    • ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.; Uherské Hradiště; 572 524 614, 572 524 423
    • jede v X
    • Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Pro aktuální informace o případném omezení provozu sledujte web www.idzk.cz/vyluky.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky mezi zastávkami Slavičín,Nevšová,rozc.1.5 - Slavičín,Nevšová - Slavičín,Nevšová,rozc.1.5 nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Uherský Brod,dopravní terminál a Kunovice,rozc.k žel.st.0.5 se nachází tarifní zóna 490 (3 km), tarifní zóna 509 (9 km), tarifní zóna 500 (5 km).
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Hradčovice,Obecní úřad a Kunovice,rozc.k žel.st.0.5 se nachází tarifní zóna 509 (4 km), tarifní zóna 500 (5 km).
    • K jízdence je možné zakoupit místenku na webové stránce https://rezervace.idzk.cz
    • linka 990 [IDZK]