÷

Bus 990 (822990 62)

XR

  • 19:45 Brno,,ÚAN Zvonařka 13 - 0 km
  • 20:18 Nesovice,,čerp.st. 1 - 39 km
  • 20:22 Brankovice,,křiž. 1 - 43 km
  • 20:30 20:32 Střílky,,nám. 1 423,507,510 50 km
  • 20:37 Stupava,,samota 1 D 507 56 km
  • 20:39 Staré Hutě,,hor.zast. 2 D 507 57 km
  • 20:45 Buchlovice,,rozc. 1 D 505 63 km
  • 20:52 Staré Město,,rozc.k žel.st.0.4 1 500,505,506 70 km
  • 20:54 Staré Město,,Lidový dům 1 500 72 km
  • 20:56 21:00 Uherské Hradiště,,aut.nádr. 2 500 74 km
  • 21:04 Kunovice,,rozc.k žel.st.0.5 2 500 77 km
  • 21:08 Uherské Hradiště,Míkovice,Na Příkopě 1 500 81 km
  • 21:10 Podolí,,U Olšavy 2 509 83 km
  • 21:14 Veletiny,,kaplička 1 491,509 86 km
  • 21:17 Hradčovice,,Obecní úřad 1 509 88 km
  • 21:19 Drslavice 1 509 90 km
  • 21:25 Uherský Brod,,dopravní terminál 1 490 95 km
    • Valašské Klobouky-Luhačovice-Uherské Hradiště-Brno
    • ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.; Uherské Hradiště; 572 524 614, 572 524 423
    • jede v X
    • Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Pro aktuální informace o případném omezení provozu sledujte web www.idzk.cz/vyluky.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky mezi zastávkami Slavičín,Nevšová,rozc.1.5 - Slavičín,Nevšová - Slavičín,Nevšová,rozc.1.5 nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Uherský Brod,dopravní terminál a Kunovice,rozc.k žel.st.0.5 se nachází tarifní zóna 490 (3 km), tarifní zóna 509 (9 km), tarifní zóna 500 (5 km).
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Hradčovice,Obecní úřad a Kunovice,rozc.k žel.st.0.5 se nachází tarifní zóna 509 (4 km), tarifní zóna 500 (5 km).
    • K jízdence je možné zakoupit místenku na webové stránce https://rezervace.idzk.cz
    • linka 990 [IDZK]