÷

Bus 990 (822990 56)

XR

  • 13:30 Brno,,ÚAN Zvonařka 13 - 0 km
  • 14:00 Bučovice,,zdrav.stř. 1 - 33 km
  • 14:07 Nesovice,,čerp.st. 1 - 41 km
  • 14:11 Brankovice,,křiž. 1 - 45 km
  • 14:14 Malínky 1 D - 47 km
  • 14:16 Kožušice 1 D - 49 km
  • 14:19 14:21 Střílky,,nám. 1 423,507,510 52 km
  • 14:29 Stupava,,samota 1 D 507 58 km
  • 14:32 Staré Hutě,,hor.zast. 2 D 507 59 km
  • 14:35 Buchlovice,,hrad Buchlov rozc.1.5 1 D 505 62 km
  • 14:39 Buchlovice,,rozc. 1 D 505 65 km
  • 14:46 Staré Město,,rozc.k žel.st.0.4 1 500,505,506 72 km
  • 14:48 Staré Město,,Lidový dům 1 500 74 km
  • 14:50 15:00 Uherské Hradiště,,aut.nádr. 2 500 76 km
  • 15:04 Kunovice,,rozc.k žel.st.0.5 2 500 79 km
  • 15:20 Uherský Brod,,dopravní terminál 1 490 96 km
    • Valašské Klobouky-Luhačovice-Uherské Hradiště-Brno
    • ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.; Uherské Hradiště; 572 524 614, 572 524 423
    • jede v X
    • Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Pro aktuální informace o případném omezení provozu sledujte web www.idzk.cz/vyluky.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky mezi zastávkami Slavičín,Nevšová,rozc.1.5 - Slavičín,Nevšová - Slavičín,Nevšová,rozc.1.5 nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Uherský Brod,dopravní terminál a Kunovice,rozc.k žel.st.0.5 se nachází tarifní zóna 490 (3 km), tarifní zóna 509 (9 km), tarifní zóna 500 (5 km).
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Hradčovice,Obecní úřad a Kunovice,rozc.k žel.st.0.5 se nachází tarifní zóna 509 (4 km), tarifní zóna 500 (5 km).
    • K jízdence je možné zakoupit místenku na webové stránce https://rezervace.idzk.cz
    • linka 990 [IDZK]