÷

Bus 990 (822990 55)

XR

  • 10:00 Uherský Brod,,dopravní terminál 7 490 0 km
  • 10:07 Drslavice 2 509 5 km
  • 10:10 Hradčovice,,Obecní úřad 2 509 7 km
  • 10:20 Kunovice,,rozc.k žel.st.0.5 1 500 16 km
  • 10:25 10:35 Uherské Hradiště,,aut.nádr. 1 500 19 km
  • 10:38 Staré Město,,Lidový dům 2 500 21 km
  • 10:40 Staré Město,,rozc.k žel.st.0.4 2 500,505,506 23 km
  • 10:49 Buchlovice,,rozc. 2 D 505 30 km
  • 10:52 Buchlovice,,hrad Buchlov rozc.1.5 2 D 505 33 km
  • 11:03 11:05 Střílky,,nám. 1 423,507,510 43 km
  • 11:14 Brankovice,,křiž. 2 - 50 km
  • 11:18 Nesovice,,čerp.st. 2 - 54 km
  • 11:52 Brno,,Tržní l 2 - 91 km
  • 11:55 Brno,,ÚAN Zvonařka - 93 km
    • Valašské Klobouky-Luhačovice-Uherské Hradiště-Brno
    • ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.; Uherské Hradiště; 572 524 614, 572 524 423
    • jede v X
    • Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Pro aktuální informace o případném omezení provozu sledujte web www.idzk.cz/vyluky.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky mezi zastávkami Slavičín,Nevšová,rozc.1.5 - Slavičín,Nevšová - Slavičín,Nevšová,rozc.1.5 nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Uherský Brod,dopravní terminál a Kunovice,rozc.k žel.st.0.5 se nachází tarifní zóna 490 (3 km), tarifní zóna 509 (9 km), tarifní zóna 500 (5 km).
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Hradčovice,Obecní úřad a Kunovice,rozc.k žel.st.0.5 se nachází tarifní zóna 509 (4 km), tarifní zóna 500 (5 km).
    • K jízdence je možné zakoupit místenku na webové stránce https://tickets.idzk.cz
    • linka 990 [IDZK]