místní autobus

Bus 169226 1

R

  • 6:45 Praha,,Černý Most 2 - 0 km
  • 7:22 7:25 Mladá Boleslav,,aut.st. MHD 17 - 52 km
  • 7:45 Sobotka,,nám. H540 75 km
  • 8:00 8:05 Jičín,,aut.st. MHD 7 H500 88 km
  • 8:25 Nová Paka,,aut.st. 4 H530 105 km
  • 8:33 Horka u St.Paky,,aut.st. 2 H490 111 km
  • 8:35 Studenec,,pošta H493 113 km
  • 8:38 Studenec,,Na špici H493 115 km
  • 8:40 Martinice v Krk.,,Kult.dům H495 119 km
  • 8:45 Jilemnice,,aut.nádr. 3 H499 122 km
  • 8:49 Jilemnice,Hrabačov,křiž. H499 123 km
  • 8:58 9:05 Vrchlabí,,aut.st. 2 H450 128 km
  • 9:12 Vrchlabí,,odb.Strážné MHD H450 132 km
  • 9:13 Vrchlabí,,Bubákov MHD H450 133 km
  • 9:15 Vrchlabí,,Herlíkovice H451 134 km
  • 9:18 Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka H486 137 km
  • 9:20 Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka H486 138 km
  • 9:22 Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn H486 140 km
  • 9:25 Špindlerův Mlýn,Labská MHD H452 142 km
  • 9:27 Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál MHD H452 143 km
  • 9:30 Špindlerův Mlýn,,aut.st. H452 144 km
    • Praha - Mladá Boleslav - Jičín - Nová Paka - Jilemnice - Vrchlabí - Špindlerův Mlýn
    • KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí; Vrchlabí; 499 422 112
    • jede do 26.IX.
    • V zónách IREDO platí tarif a smluvní přepravní podmínky IDS IREDO. Informace jsou zveřejněny na www.oredo.cz . V zónách IDOL platí tarif a smluvní přepravní podmínky IDS IDOL. Informace jsou zveřejněny na www.iidol.cz . Mimo zóny IREDO a IDOL platí tarif vyhlášený dopravcem KAD spol. s r.o.. Informace o tarifu jsou zveřejněny va www.kad.cz nebo k dispozici ve vozech na lince.
    • Cestující s místenkou z výchozí zastávky ztrácí právo na své místo,neobsadí-li je 5 min. před odjezdem.
    • Dětské kočárky, kola a jiné rozměrné předměty se přepravují jen pokud to kapacita autobusu dovoluje. Saně, lyže a snowboardy se přepravují pouze v obalech a jen pokud to obsazenost vozidla a bezpečnost přepravy dovolují. Cestující ve sjezdových botách se nepřepravují.
    • Zavazadla přesahující hodnotu 5000,-Kč a přepravovaná mimo prostor pro cestující jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči.
    • na určené úseky ve všech předprodejních kancelářích AMS nebo elektronicky prostřednictvím Internetu