místní autobus

Bus 169227 9

X+R

  • 19:35 Praha,,Černý Most 2 - 0 km
  • 20:13 20:15 Poděbrady,,žel.st. x 3 - 46 km
  • 20:25 Senice - 55 km
  • 20:40 Kopidlno,,nám. H560 73 km
  • 20:53 20:55 Jičín,,aut.st. MHD 7 H500 88 km
  • 21:15 Nová Paka,,aut.st. 4 H530 105 km
  • 21:22 Horka u St.Paky,,aut.st. 2 H490 111 km
  • 21:25 Studenec,,pošta H493 113 km
  • 21:28 Studenec,,Na špici H493 115 km
  • 21:30 Martinice v Krk.,,Kult.dům H495 119 km
  • 21:35 Jilemnice,,aut.nádr. 3 H499 122 km
  • 21:39 Jilemnice,Hrabačov,křiž. H499 123 km
  • 21:50 Vrchlabí,,aut.st. 2 H450 128 km
    • Praha - Poděbrady - Jičín - Jilemnice - Vrchlabí - Špindlerův Mlýn
    • KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí; Vrchlabí; 499 422 112
    • jede v 1-5,7,nejede 28.X.
    • V zónách IREDO platí tarif a smluvní přepravní podmínky IDS IREDO. Informace jsou zveřejněny na www.oredo.cz . V zónách IDOL platí tarif a smluvní přepravní podmínky IDS IDOL. Informace jsou zveřejněny na www.iidol.cz . Mimo zóny IREDO a IDOL platí tarif vyhlášený dopravcem KAD spol. s r.o.. Informace o tarifu jsou zveřejněny va www.kad.cz nebo k dispozici ve vozech na lince.
    • Cestující s místenkou z výchozí zastávky ztrácí právo na své místo,neobsadí-li je 5 min. před odjezdem.
    • Dětské kočárky, kola a jiné rozměrné předměty se přepravují jen pokud to kapacita autobusu dovoluje. Saně, lyže a snowboardy se přepravují pouze v obalech a jen pokud to obsazenost vozidla a bezpečnost přepravy dovolují. Cestující ve sjezdových botách se nepřepravují.
    • Zavazadla přesahující hodnotu 5000,-Kč a přepravovaná mimo prostor pro cestující jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči.
    • na určené úseky ve všech předprodejních kancelářích AMS nebo elektronicky prostřednictvím Internetu