místní autobus

Bus 840100 3

X

  • 10:40 Jihlava,,aut.nádr. 15 V1 0 km
  • 10:42 Jihlava,,Hradební V1 1 km
  • 10:46 Jihlava,,Brněnský kopec MHD V1 2 km
  • 10:48 Jihlava,,Na Člunku MHD V1 3 km
  • 10:50 Jihlava,,Helenín zast. MHD V1 4 km
  • 10:56 Kozlov,,rozc. V32 10 km
  • 10:59 Vysoké Studnice V33 12 km
  • 11:02 Věžnice,,rozc.Kamenice V28 15 km
  • 11:04 Kamenice,Řehořov V28 17 km
  • 11:08 Meziříčko,,rozc. V368 21 km
  • 11:12 Měřín,,nám. V360 24 km
  • 11:13 Měřín,,Dřevo V360 24 km
  • 11:15 Měřín,,Pustina V360 25 km
  • 11:17 Stránecká Zhoř V366 27 km
  • 11:19 Velké Meziříčí,Svařenov,rozc.1.5 V331 29 km
  • 11:20 Lavičky,,rozc. V331 30 km
  • 11:22 Velké Meziříčí,,Správa silnic V330 33 km
  • 11:24 Velké Meziříčí,,Hornoměstská V330 34 km
  • 11:27 Velké Meziříčí,,Novosady V330 35 km
  • 11:30 Velké Meziříčí,,U Kozů V330 36 km
  • 11:32 Velké Meziříčí,,u hřbitova MHD V330 38 km
  • 11:37 Jabloňov V328 43 km
  • 11:40 Ruda V327 45 km
  • 11:41 Ruda,,škola V327 45 km
  • 11:42 Ruda,Křeptov V327 47 km
  • 11:44 Záblatí,,rozc.Jáchymov V314 49 km
  • 11:45 Velká Bíteš,Bezděkov V314 50 km
  • 11:47 Nové Sady V314 52 km
  • 11:49 Velká Bíteš,,STS V310 54 km
  • 11:51 Velká Bíteš,,nám. 3 V310 55 km
  • 12:20 Brno,,Stará nemocnice V900 86 km
  • 12:23 Brno,,Ústřední hřbitov V900 87 km
  • 12:30 Brno,,ÚAN Zvonařka V900 90 km
    • Jihlava-Měřín-Velké Meziříčí-Velká Bíteš-Brno
    • ZDAR, a.s.; Velké Meziříčí; 566 696 166
    • jede do 11.VI. v 1-5
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky VDV (zveřejněné na www.verejnadopravavysociny.cz).