dálkový autobus

Bus 866

º

  • 6:00 Praha,,ÚAN Florenc
  • 8:40 8:45 Brno,,ÚAN Zvonařka l 2
  • 9:55 Uherské Hradiště,,aut.nádr. l 1
  • 10:15 Uherský Brod,,dopravní terminál l 7
  • 11:35 11:40 Trenčín,,aut.st. l
  • 12:15 Bánovce n.Bebravou,,AS l 12
  • 13:00 Prievidza,,aut.st. l
  • 13:20 Handlová,,centrum l
  • 13:40 Žiar n.Hronom,,aut.st. l
  • 14:10 Zvolen,,AS l
  • 14:30 14:40 Banská Bystrica,,AS l
  • 15:15 Brezno,,žel.st. l
  • 15:55 Tisovec,,nám. l
  • 16:10 Muráň,,nám. l
  • 16:20 Revúca,,AS l 1
  • 16:35 Jelšava,,nám. l
  • 16:55 Štítnik,,nám. l
  • 17:15 Rožňava,,AS l
  • 18:13 Košice,Šaca,Benzinol l
  • 18:30 Košice,,AS
    • Kosice - Prague
    • FlixBus CZ s.r.o.; Praha 1; +420 228 880 001
    • jede do 26.III. v 4-7
    • Cestujícím je k dispozici bezplatné připojení k Wi-Fi.
    • Na lince platí tarif a přepravní podmínky vyhlášené dopravcem.