÷

Bus 342 (864342 9)

XH

  • 20:20 Frýdlant n.Ost.,,žel.st. x 2 48,470 0 km
  • 20:22 Frýdlant n.Ost.,,pomník partyzán 2 48,470 1 km
  • 20:24 Frýdlant n.Ost.,,zahradnictví 1 48,470 2 km
  • 20:26 Metylovice,,u Sosny 2 D 47,48,470 3 km
  • 20:28 Metylovice,,Dvořáček 2 D 47,48,470 4 km
  • 20:30 Metylovice,,kaplička svatá Anna 2 D 47,48,470 5 km
  • 20:31 Metylovice,,Žukov 1 D 47,48,470 6 km
  • 20:32 Metylovice,,Zámrklí 2 D 47,48,470 6 km
  • 20:33 Lhotka,,u Cvičků 2 D 47,470 7 km
  • 20:35 Lhotka,,ZD 2 D 47,470 7 km
  • 20:37 Lhotka,,střed 1 47,58,470 8 km
  • 20:38 Lhotka,,Bahenná 1 D 47,58,470 9 km
  • 20:39 Kozlovice,,u Paličky 1 D 58,470 10 km
  • 20:41 Kozlovice,,Říčky 2 D 58,470 11 km
  • 20:43 Kozlovice,,střed H 2 58,470 12 km
    • Frýdlant nad Ostravicí-Metylovice-Lhotka-Kozlovice
    • Transdev Slezsko a.s.; Frýdek-Místek; 558 922 224
    • jede v X
    • Nástup do vozidel je pouze předními dveřmi s kontrolou jízdních dokladů řidičem. Na lince platí Smluvní přepravní podmínky a Tarif ODIS. www.ODIS.cz
    • linka 342 [ODIS]