místní autobus

Bus 864360 1

XH

  • 6:42 Palkovice,,Tomis parkoviště 1 47,470 0 km
  • 6:44 Metylovice,,Mužný 2 47,48,470 2 km
  • 6:46 Metylovice,,Na Čihadle 2 47,48,470 3 km
  • 6:48 Metylovice,,kostel 1 47,48,470 4 km
  • 6:49 Metylovice,,Vrchovina 1 47,48,470 4 km
  • 6:50 Metylovice,,kaplička svatá Anna 2 47,48,470 4 km
  • 6:51 Metylovice,,Žukov 1 47,48,470 5 km
  • 6:52 Metylovice,,Zámrklí 2 47,48,470 5 km
  • 6:53 Lhotka,,u Cvičků 2 47,470 6 km
  • 6:54 Lhotka,,ZD 2 47,470 6 km
  • 6:56 Lhotka,,střed 1 47,58,470 7 km
    • Frýdek-Místek-Palkovice-Metylovice-Lhotka-Kozlovice
    • ČSAD Frýdek-Místek a.s.; Frýdek - Místek; 558 922 238
    • jede v X
    • Na lince platí tarif Integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje ODIS vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Nástup do vozidel je povolen pouze předními dveřmi.