místní autobus

Bus 691401 2

XH

  • 5:00 Trutnov,,aut.st. MHD 6 H400 0 km
  • 5:01 Trutnov,,žel.st. MHD H400 0 km
  • 5:02 Trutnov,,Polská MHD H400 1 km
  • 5:03 Trutnov,,Lidl MHD H400 2 km
  • 5:04 Trutnov,,Náchodská MHD H400 3 km
  • 5:05 Trutnov,Poříčí,Ekvita MHD H400 3 km
  • 5:07 Trutnov,Poříčí,Ječná MHD H400 4 km
  • 5:08 Trutnov,Poříčí,nám. MHD H400 4 km
  • 5:10 Trutnov,Poříčí,žel.st.střed MHD H400 5 km
  • 5:12 Trutnov,Voletiny,odb.Debrné MHD H400 6 km
  • 5:13 Trutnov,Libeč,dolní MHD H400 6 km
  • 5:15 Trutnov,Libeč,hřiště MHD H400 7 km
  • 5:17 Zlatá Olešnice,,u hájenky H431 8 km
  • 5:18 Zlatá Olešnice,,dolní H431 10 km
  • 5:19 Zlatá Olešnice,,střed H431 10 km
  • 5:20 Zlatá Olešnice,,horní H431 11 km
  • 5:25 5:28 Bernartice,,nám. H432 15 km
  • 5:30 Lampertice,,dolní H433 16 km
  • 5:32 Lampertice,,Domov důchodců H433 17 km
  • 5:34 Lampertice,,u Krakonoše H433 17 km
  • 5:35 Lampertice,,kolonie H433 18 km
  • 5:36 Žacléř,,na jámě H433 19 km
  • 5:38 Žacléř,,Hornický skanzen H433 20 km
  • 5:40 Žacléř,,rozc.Bobr H433 21 km
  • 5:41 Žacléř,,kolonie H430 21 km
  • 5:42 5:45 Žacléř,,žel.st. H430 22 km
  • 5:47 Žacléř,,porcelánka H430 22 km
  • 5:49 6:00 Žacléř,,nám. H430 23 km
  • 6:02 Žacléř,Prkenný Důl H430 24 km
  • 6:05 Trutnov,Babí,pevnost H409 27 km
  • 6:07 Trutnov,Babí,horní H409 28 km
  • 6:08 Trutnov,Babí,střed H409 28 km
  • 6:10 Trutnov,Babí,has.zbroj. H409 29 km
  • 6:12 Trutnov,Babí,dolní H409 30 km
  • 6:15 Trutnov,Hor.Staré Město,Rýchorská MHD H400 32 km
  • 6:17 Trutnov,Hor.Staré Město,kostel MHD H400 33 km
  • 6:18 Trutnov,Hor.Staré Město,hřiště MHD H400 33 km
  • 6:19 Trutnov,Hor.Staré Město,Zelená Louka MHD H400 34 km
  • 6:20 Trutnov,Dol.Staré Město,zahradnictví MHD H400 35 km
  • 6:22 Trutnov,Dol.Staré Město,Autostyl MHD H400 36 km
  • 6:23 Trutnov,,Šestidomí MHD H400 36 km
  • 6:24 Trutnov,,aut.st. MHD H400 37 km
    • 401 Trutnov-Babí-Žacléř-Lampertice/Královec-Bernartice-Trutnov
    • AUDIS BUS s.r.o.; Trutnov; +420 775 881 765
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.
    • Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin/
    • spoje 33, 73, 26 jsou obsluhovány nízkokapacitním autobusem