místní autobus

Bus 691401 130

6+H

  • 22:25 Trutnov,,aut.st. MHD 6 H400 0 km
  • 22:26 Trutnov,,žel.st. MHD H400 0 km
  • 22:27 Trutnov,,Polská MHD H400 1 km
  • 22:28 Trutnov,,Lidl MHD H400 2 km
  • 22:29 Trutnov,,Náchodská MHD H400 2 km
  • 22:30 Trutnov,Poříčí,Ekvita MHD H400 3 km
  • 22:31 Trutnov,Poříčí,Ječná MHD H400 3 km
  • 22:32 Trutnov,Poříčí,nám. MHD H400 4 km
  • 22:33 Trutnov,Poříčí,žel.st.střed MHD H400 5 km
  • 22:34 Trutnov,Voletiny,odb.Debrné MHD H400 6 km
  • 22:35 Trutnov,Libeč,dolní MHD H400 6 km
  • 22:36 Trutnov,Libeč,hřiště MHD H400 7 km
  • 22:37 Zlatá Olešnice,,u hájenky H431 8 km
  • 22:38 Zlatá Olešnice,,dolní H431 10 km
  • 22:39 Zlatá Olešnice,,střed H431 10 km
  • 22:40 Zlatá Olešnice,,horní H431 11 km
  • 22:47 Bernartice,,nám. H432 15 km
  • 22:49 Lampertice,,dolní H433 16 km
  • 22:50 Lampertice,,Domov důchodců H433 17 km
  • 22:51 Lampertice,,u Krakonoše H433 17 km
  • 22:52 Lampertice,,kolonie H433 18 km
  • 22:53 Žacléř,,na jámě H433 19 km
  • 22:54 Žacléř,,rozc.Bobr H433 20 km
  • 22:55 Žacléř,,kolonie H430 20 km
  • 22:56 Žacléř,,žel.st. H430 21 km
  • 22:57 Žacléř,,porcelánka H430 21 km
  • 22:58 Žacléř,,nám. H430 22 km
    • 401 Trutnov-Babí-Žacléř-Lampertice/Královec-Bernartice-Trutnov
    • AUDIS BUS s.r.o.; Trutnov; +420 775 881 765
    • jede 23.,24.,28.,30.,31.X.
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.
    • Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin/
    • spoje 33, 73, 26 jsou obsluhovány nízkokapacitním autobusem