místní autobus

Bus 841 (530841 105)

6+H

  • 10:15 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. 9 1001 0 km
  • 10:18 Jablonec n.Nisou,,u gymnázia D 1001 1 km
  • 10:20 Jablonec n.Nisou,,Revoluční D 1001 2 km
  • 10:21 Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice 1 D 1001 3 km
  • 10:23 Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta 2 D 1001 4 km
  • 10:25 Maršovice,,dol.ves D 1017 5 km
  • 10:27 Maršovice,,hor.ves D 1017 6 km
  • 10:29 Maršovice,Čížkovice D 1017 7 km
  • 10:31 Pěnčín,Jistebsko 2 D 8008 8 km
  • 10:32 Pěnčín,,Dřevěnka 1 D 8008 9 km
  • 10:33 Pěnčín D 8008 9 km
  • 10:35 Pěnčín,Alšovice D 8008 11 km
  • 10:37 Pěnčín,Alšovice,Dupanda D 8016 12 km
  • 10:39 Železný Brod,Bzí,rozc. D 8016 13 km
  • 10:42 Železný Brod,Těpeře,sokolovna D 8016 14 km
  • 10:44 Železný Brod,,odb.Na vrší D 8001 15 km
  • 10:46 Železný Brod,,poliklinika D 8001 16 km
  • 10:49 Železný Brod,,sokolovna 1 8001 17 km
  • 10:51 Železný Brod,,Terminál u žel.st. 2 8001 17 km
    • Jablonec n.Nisou-Maršovice-Pěnčín-Alšovice-Železný Brod
    • BusLine LK s.r.o.; PAD Jablonec nad Nisou; 481 368 502
    • jede v 6,+
    • Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • linka 841 [IDOL]