÷

Bus 56 (445056 8)

XH

  • 14:43 Město Touškov 121 0 km
  • 14:45 Kozolupy,,I 121 1 km
  • 14:47 Kozolupy,,u Jána 121 2 km
  • 14:49 Vochov,,rozc. D 121 4 km
  • 14:51 Vochov 121 4 km
  • 14:55 Plzeň,,Chebská 001 6 km
  • 14:56 Plzeň,,K Rozvodně D 001 7 km
  • 14:58 Plzeň,,Pošta logistika 001 8 km
  • 15:00 Plzeň,,Sulislavská 001 9 km
  • 15:01 Plzeň,,U Apolla 001 10 km
  • 15:04 Plzeň,,CAN Husova 001 11 km
  • 15:05 Plzeň,,Divadlo J. K. Tyla 001 12 km
  • 15:08 Plzeň,,Sady Pětatřicátníků 001 12 km
  • 15:10 Plzeň,,Rondel 001 13 km
  • 15:12 Plzeň,,Zoologická zahrada 001 14 km
  • 15:14 Plzeň,,Amfiteátr 001 14 km
  • 15:15 Plzeň,,Brněnská 001 15 km
  • 15:16 Plzeň,,Hodonínská 001 15 km
  • 15:17 Plzeň,,Slupská 001 16 km
  • 15:19 Plzeň,,Vinice 001 16 km