místní autobus

Bus 662306 10

XH

  • 9:05 Jaroměř,,Terminál HD 1 H310 0 km
  • 9:06 Jaroměř,,Na Špici H310 1 km
  • 9:08 Jaroměř,,Husova H310 1 km
  • 9:10 Jaroměř,,pod náměstím 2 H310 2 km
  • 9:12 Jaroměř,,Jakubské předm. H310 3 km
  • 9:13 Jaroměř,,Zátiší H310 4 km
  • 9:15 Dolany,Čáslavky H323 5 km
  • 9:17 Dolany H323 6 km
  • 9:19 Dolany,Svinišťany H323 8 km
  • 9:21 Velký Třebešov,,hostinec H324 10 km
  • 9:23 Česká Skalice,Zájezd H320 11 km
  • 9:25 Česká Skalice,Malá Skalice H320 12 km
  • 9:27 9:30 Česká Skalice,,nám. 1 H320 13 km
  • 9:32 Česká Skalice,,třída T.G.Masaryka H320 14 km
  • 9:34 Česká Skalice,,Rozkoš H320 15 km
  • 9:35 Provodov-Šonov,Kleny H306 16 km
  • 9:37 Vysokov,,mydlárna H306 17 km
  • 9:38 Vysokov,,MESA H305 18 km
  • 9:39 Vysokov,,hostinec H305 19 km
  • 9:41 Vysokov,,most H305 20 km
  • 9:42 Náchod,,pod Brankou H300 21 km
  • 9:43 Náchod,,Rybárna H300 22 km
  • 9:44 Náchod,Staré Město,rozc. H300 22 km
  • 9:46 Náchod,,Okresní soud H300 23 km
  • 9:50 Náchod,,aut.st. MHD H300 24 km
    • 306 Náchod-Česká Skalice-Jaroměř-Hradec Králové
    • AUDIS BUS s.r.o.; Nové Město nad Metují; +420 775 881 764
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO.
    • Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin/