místní autobus

Bus 780933 27

X

  • 14:35 Prostějov,,aut.st. MHDx 2 41 0 km
  • 14:40 Prostějov,,Újezd MHD 41 0 km
  • 14:43 Prostějov,,Brněnská MHD 41 3 km
  • 14:51 Výšovice 46 9 km
  • 14:53 Výšovice,,u mostu 46 9 km
  • 14:54 Vřesovice,,u mlýna 46 11 km
  • 14:55 Vřesovice 46 11 km
  • 15:01 Hradčany-Kobeřice,Hradčany,hor.konec 45 15 km
  • 15:03 Dobromilice,,pohostinství 45,47 16 km
  • 15:05 Dobromilice,,stolářství 45,47 16 km
  • 15:07 Doloplazy,,ObÚ 47 18 km
  • 15:09 Víceměřice,,rozc.0.1 47 19 km
  • 15:13 Nezamyslice,,žel.st. 47 20 km
  • 15:15 Nezamyslice,,ZŠ 47 21 km
  • 15:19 Mořice,,křiž. 47 25 km
  • 15:23 Pavlovice u Kojetína 47 29 km
  • 15:24 Srbce,,rozc. 47 31 km
  • 15:26 Dřínov 47 31 km
    • Prostějov-Výšovice-Němčice n.Hanou-Dřínov
    • FTL - First Transport Lines, a.s.; Prostějov; 582 320 229
    • jede v X
    • Na lince platí tarif IDSOK - Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Informace o aktuálním provozu linek, tarifu a jízdenkách IDSOK Vám poskytne Informační linka, tel. 588 88 77 88