místní autobus

Bus 670941 5

X

  • 6:23 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice 1 9101 0 km
  • 6:24 Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže 2 D 9101 1 km
  • 6:25 Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. 2 D 9101 1 km
  • 6:28 Rokytnice n.Jiz.,,nám. 2 D 9101 2 km
  • 6:30 Rokytnice n.Jiz.,,pila 1 D 9107 3 km
  • 6:32 6:40 Rokytnice n.Jiz.,,host. 3 9107 5 km
  • 6:41 Rokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. 2 D 9107 6 km
  • 6:42 Jablonec n.Jiz.,,dům kultury 1 D 9112 6 km
  • 6:44 6:49 Jablonec n.Jiz.,,nám. 1 9112 7 km
  • 6:50 Jablonec n.Jiz.,,Hybler 1 D 9112 7 km
  • 6:51 Jablonec n.Jiz.,Buřany,Porostlice 2 D 9112 8 km
  • 6:52 Jablonec n.Jiz.,Bratrouchov,odb. 2 D 9111 9 km
  • 6:54 Jablonec n.Jiz.,Hradsko 2 D 9111 10 km
  • 6:55 Jablonec n.Jiz.,Horní Dušnice,Maříkov 2 D 9111 11 km
  • 6:57 Poniklá,,závod 2 D 9110 13 km
  • 7:00 Poniklá,,pošta 2 D 9110 15 km
  • 7:01 Poniklá,,Na Mejtě 1 D 9110 16 km
  • 7:03 Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most 1 D 9022 18 km
  • 7:04 Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,statek 1 D 9006 18 km
  • 7:07 Víchová n.Jiz. 1 D 9006 19 km
  • 7:08 Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN 1 D H499,9001 20 km
  • 7:10 7:11 Jilemnice,Hrabačov,křiž. 1 D H499,9001 21 km
  • 7:13 Jilemnice,Hrabačov 2 D H499,9001 22 km
  • 7:18 7:23 Jilemnice,,aut.nádr. 3 H499,9001 23 km
  • 7:24 Jilemnice,Hrabačov 1 D H499,9001 24 km
  • 7:26 Jilemnice,Hrabačov,křiž. 1 D H499,9001 25 km
  • 7:31 Horní Branná,Valteřice 2 D H498,9018 29 km
  • 7:36 Vrchlabí,,pivovar H450,9051 33 km
  • 7:40 Vrchlabí,,aut.st. 9 H450,9051 34 km
    • Rokytnice n. Jiz.-Jablonec n. Jiz.-Jilemnice-Martinice v Krk./Vrchlabí
    • BusLine LK s.r.o.; Rokytnice; 481 368 432
    • jede v X
    • Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.iredo.info). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince. Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.