÷

Bus 460371 17

XH

  • 14:10 Město Touškov,Kůští 121 0 km
  • 14:11 Čeminy,Kumberk D 121 1 km
  • 14:14 Čeminy 121,026 3 km
  • 14:19 Město Touškov,,Novem Car 121 7 km
  • 14:23 Město Touškov 121 8 km
  • 14:26 Město Touškov,,rozc.Kumberk D 121 10 km
  • 14:28 Plzeň,,Malesice 001,121,021 12 km
  • 14:31 Plzeň,,Radčice 001 14 km
  • 14:33 Plzeň,,Pod Zámečkem D 001 15 km
  • 14:35 Plzeň,,Kalikova l 001 17 km
  • 14:38 Plzeň,,CAN M WC 001 18 km
    • Město Touškov,Kůští-Plzeň
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Plzeň; 311 653 777, 725 100 725
    • jede do 28.VI. v 1-5,od 2.IX. v X,nejede 29.,30.X.
    • Na lince platí smluvní přepravní podmínky a tarif Integrované dopravy Plzeňského kraje (IDPK). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách (SPP) jsou k dispozici ve vozidlech na lince. Úplné znění tarifu, SPP a úplné informace o přiřazení zastávek k zónám jsou k dispozici na www.idpk.cz. V úseku Město Touškov - Město Touškov,,Novem Car jsou cestující přepravováni bezplatně.
    • Infolinka IDPK: 378 035 477 (pracovní dny 6-18h). Nástup v zast. se symbolem telefonu je možný pouze po předchozím objednání (infolinka IDPK či www.idpk.cz). Objednání nástupu do spoje na zavolání je nutné nejpozději 30 minut před vyjetím spoje z výchozí zastávky.