místní autobus

Bus 790620 106

6+

  • 14:40 Jihlava,,aut.nádr. 6A V1 0 km
  • 14:42 Jihlava,,Hradební 1 V1 1 km
  • 14:44 Jihlava,,Znojemská ul. 1 V1 2 km
  • 14:48 Jihlava,,Ráj 1 V1 3 km
  • 14:49 Rančířov 1 V43 4 km
  • 14:50 Čížov 1 V43 5 km
  • 14:52 Vílanec 1 V42 7 km
  • 14:54 Suchá,Beranovec 1 V41 9 km
  • 14:56 Suchá 1 V41 11 km
  • 14:57 Suchá,Prostředkovice 1 V41 12 km
  • 14:59 Stonařov 1 V40 14 km
  • 15:00 Stonařov,,škola 1 V40 15 km
  • 15:05 Dlouhá Brtnice 1 V47 20 km
  • 15:08 Brtnička 1 V47 22 km
  • 15:12 Opatov 1 V137 25 km
  • 15:16 Předín 1 V136 29 km
  • 15:21 Lesná 1 V131 32 km
  • 15:24 Želetava 1 V130 35 km
  • 15:25 Želetava,Šašovice,rozc.1.5 1 V130 36 km
  • 15:26 Želetava,Horky 1 V130 38 km
  • 15:30 Martínkov,,rozc.1.0 1 V138 41 km
  • 15:33 Jakubov u Mor.Budějovic 1 V135 44 km
  • 15:37 Litohoř 1 V174 46 km
  • 15:46 Moravské Budějovice,,aut.nádr. 2 V170 50 km
    • Moravské Budějovice-Jihlava
    • TRADO-BUS, s.r.o.; Třebíč – Jejkov; 568 606 602
    • jede v 6,+
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky VDV (zveřejněné na www.verejnadopravavysociny.cz).