÷

Bus 985 (883985 210)

6+H

  • 7:55 Frenštát p.Radh.,,u škol 3 57,59 0 km
  • 7:59 Tichá,,rest.Fojtství 2 59 3 km
  • 8:01 Tichá,,u Adamce 2 59 4 km
  • 8:03 Kozlovice,,na kopci 2 D 58,59 6 km
  • 8:04 Kozlovice,,u kříže 1 D 58,470 7 km
  • 8:05 Kozlovice,,U váhy 1 D 58,470 8 km
  • 8:07 Kozlovice,,střed H 1 58,470 8 km
  • 8:08 Kozlovice,,Říčky 1 D 58,470 9 km
  • 8:09 Kozlovice,,u Paličky 2 D 58,470 10 km
  • 8:11 Lhotka,,Bahenná 2 D 47,58,470 11 km
  • 8:12 Lhotka,,střed 1 47,58,470 12 km
  • 8:13 Lhotka,,ZD 1 D 47,470 13 km
  • 8:14 Lhotka,,u Cvičků 1 D 47,470 13 km
  • 8:15 Metylovice,,Zámrklí 1 D 47,48,470 14 km
  • 8:16 Metylovice,,Žukov 2 D 47,48,470 14 km
  • 8:17 Metylovice,,kaplička svatá Anna 1 D 47,48,470 15 km
  • 8:18 Metylovice,,Vrchovina 2 47,48,470 15 km
  • 8:20 Metylovice,,kostel 2 47,48,470 15 km
  • 8:22 Metylovice,,Na Čihadle 1 D 47,48,470 16 km
  • 8:24 Metylovice,,Mužný 1 D 47,48,470 17 km
  • 8:26 Palkovice,,rest.U Tomisů 1 47,470 19 km
  • 8:27 Palkovice,,centrum 1 47,470 19 km
  • 8:28 Palkovice,,transformátor 2 D 47,470 20 km
  • 8:29 Palkovice,,stará cesta 1 D 47,470 21 km
  • 8:30 Frýdek-Místek,Místek,u Škuty 1 D 47,50,470 22 km
  • 8:33 Frýdek-Místek,Místek,Příborská 2 D 47,50,470 25 km
  • 8:35 Frýdek-Místek,Místek,Ostravská 1 50,470 25 km
  • 8:37 8:40 Frýdek-Místek,Místek,Anenská 1 50,470 26 km
  • 8:42 Sviadnov,,ČSAD 2 51,50 27 km
  • 8:43 Sviadnov,,Husinec H 2 51,50 28 km
  • 8:44 Sviadnov,,rest.Pod Šimlem 1 D 51,50 29 km
  • 8:45 Sviadnov,,Důl Staříč 1 1 D 51 30 km
  • 8:47 Žabeň,,střed 1 D 51 31 km
  • 8:48 Paskov,,Biocel 1 D 2,18,51 32 km
  • 8:50 Paskov,,autoopravna 2 D 2,18,51 33 km
  • 8:51 Paskov,,u hřbitova 2 D 2,18,51 34 km
  • 8:52 Paskov,,podchod 1 D 2,18 34 km
  • 8:53 Paskov,,rozc.k dolu 1 D 1,2,18 34 km
  • 8:58 Ostrava,Hrabůvka,Benzina 2 1,2 39 km
  • 8:59 Ostrava,Hrabůvka,Dřevoprodej 4 1,2 40 km
  • 9:01 Ostrava,Vítkovice,Důl Jeremenko 4 1,2 42 km
  • 9:02 Ostrava,Vítkovice,Český dům-Místecká 1 D 1,2 42 km
  • 9:03 Ostrava,Vítkovice,Dolní Vítkovice 6 1,2 43 km
  • 9:07 Ostrava,,ÚAN M WCx 11 1,2 45 km
    • Ostrava-Paskov-Frýdek-Místek-Metylovice-Frenštát pod Radhoštěm-Rožnov pod Radhoštěm
    • Z-Group bus a.s.; Kopřivnice; 597 608 508, 602 533 671
    • jede 24.,25.II.,2.III.
    • Na lince platí Tarif Integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje ODIS. V úseku Trojanovice,Na Pinduli - Rožnov p.Radh.,aut.st. platí také Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ:
    • Mezi zastávkami Ostrava,Hrabůvka,Benzina a Frýdek-Místek,Místek,Anenská se nacházejí tarifní zóny 1-2 (5 km), tarifní zóny 2-18-51 (2 km), tarifní zóna 51 (3 km),tarifní zóny 50-51 (2 km) a tarifní zóna 50 (1 km).
    • Na lince je povolen nástup do vozidel pouze předními dveřmi s kontrolou jízdních dokladů řidičem.
    • linka 985 [ODIS]