÷

Bus 995 (823995 1)

XRH

  • 6:35 Zlín,,aut.nádr. 2 400 0 km
  • 6:44 Zlín,Louky,křiž. 3 400,405 4 km
  • 6:54 Otrokovice,Kvítkovice,Napajedelská 2 410,415 11 km
  • 6:55 Napajedla,,průmyslová zóna 2 415 12 km
  • 7:00 7:04 Napajedla,,aut.st. 3 415 15 km
  • 7:13 Babice 1 411 22 km
  • 7:25 7:35 Uherské Hradiště,,aut.nádr. 1 500 30 km
  • 7:40 Staré Město,,Lidový dům 2 500 32 km
  • 7:48 Buchlovice,,rozc. 2 D 505 41 km
  • 8:01 8:02 Střílky,,nám. 1 423,507,510 54 km
  • 8:12 Brankovice,,křiž. 2 - 61 km
  • 8:16 Nesovice,,čerp.st. 2 - 65 km
  • 8:57 Brno,,Tržní 2 - 102 km
  • 9:00 Brno,,ÚAN Zvonařka V - 104 km
    • Zlín-Uherské Hradiště-Střílky-Brno
    • ARRIVA autobusy a.s.; Zlín; +420 725 100 725
    • jede v X
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky mezi zastávkami Stupava,samota - Koryčany,nám. - Střílky,nám. nebude závlek v délce 9 tarifních kilometrů tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného. Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Pro aktuální informace o případném omezení provozu sledujte web www.idzk.cz/vyluky
    • Výluka: Z důvodu úplné uzavírky provozu na silnici III/49725 (most přes Moravu v Napajedlech) dochází ke změně vedení linek IDZK. Spojení mezi centrem města Napajedla a autobusovou stanicí bude zajištěno kyvadlovou linkou IDZK 475.
    • K jízdence je možné zakoupit místenku na webové stránce https://tickets.idzk.cz
    • linka 995 [IDZK]