dálkový autobus

Bus 823955 2

X

  • 8:35 Brno,,ÚAN Zvonařka 14 - 0 km
  • 9:05 Vyškov,,aut.nádr. MHD 6 750 34 km
  • 9:17 Ivanovice na Hané,,aut.st. 750 43 km
  • 9:24 Nezamyslice 1 - 49 km
  • 9:27 Mořice 1 - 51 km
  • 9:30 Vrchoslavice 1 - 53 km
  • 9:32 Stříbrnice,,státní 1 - 55 km
  • 9:34 Křenovice,,rest. 1 - 57 km
  • 9:39 Bezměrov 1 202 62 km
  • 9:47 Kroměříž,,Milíčovo nám. MHD 1 201 68 km
  • 9:52 9:55 Kroměříž,,aut.nádr. MHD 13 201 70 km
  • 10:10 Kvasice,,nám. 1 - 81 km
  • 10:13 Tlumačov,,křiž. - 84 km
  • 10:14 Tlumačov,,hřebčín 1 - 84 km
  • 10:22 Otrokovice,,náměstí MHD 1 - 90 km
  • 10:24 Otrokovice,Kvítkovice,Zlínská MHD 1 - 91 km
  • 10:28 Zlín,Malenovice,ZPS MHD 1 - 93 km
  • 10:32 Zlín,Malenovice,křiž. MHD 1 - 95 km
  • 10:40 Zlín,,Nám.Práce l 1 - 100 km
  • 10:45 Zlín,,aut.nádr. MHD V - - 101 km
    • Zlín-Kroměříž-Brno
    • ARRIVA MORAVA a.s.; Zlín; 725 239 469
    • jede v X
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky přes zastávku Ivanovice na Hané,Fischer v délce 3 tarifních kilometrů nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Na lince platí v úseku Kroměříž,aut.nádr. - Nezamyslice také papírové časové jízdenky vydané v rámci Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK) platné pro jednotlivé přepravní zóny IDSOK. Doklady IDSOK lze použít pro mezikrajské cesty v uvedených zónách ze Zlínského do Olomouckého kraje a zpět a pro všechny vnitrokrajské cesty v rámci Olomouckého kraje.