dálkový autobus

Bus 823953 202

+

  • 10:00 Brno,,ÚAN Zvonařka 14 - 0 km
  • 10:32 Vyškov,,aut.nádr. MHD 6 - 34 km
  • 10:43 Ivanovice na Hané,,aut.st. - 43 km
  • 10:51 Nezamyslice 1 47,765 49 km
  • 10:54 Mořice 1 47 51 km
  • 10:56 Vrchoslavice 1 47 53 km
  • 10:58 Stříbrnice,,státní 1 58 55 km
  • 11:01 Křenovice,,rest. 1 58 57 km
  • 11:06 Bezměrov 1 202 62 km
  • 11:08 Kroměříž,Postoupky 1 202,201 64 km
  • 11:09 Kroměříž,Postoupky,Miňůvky 1 201 64 km
  • 11:13 Kroměříž,,Milíčovo nám. MHD 1 201 68 km
  • 11:17 11:22 Kroměříž,,aut.nádr. MHD 7 201 70 km
  • 11:30 Hulín,,nám. 2 - 76 km
  • 11:43 Holešov,,žel.st. 5 - 84 km
  • 11:45 Holešov,,Masarykova 1 - 85 km
  • 11:49 Přílepy,,u zámku 2 - 88 km
  • 11:50 Přílepy,,u nádrže 2 - 89 km
  • 11:55 Lukoveček 1 - 93 km
  • 11:57 Fryšták,,Holešovská 1 - 94 km
  • 12:00 Fryšták,,nám. 1 - 95 km
  • 12:07 Zlín,,Vysoká mez MHD 1 - 102 km
  • 12:10 Zlín,,aut.nádr. MHD 100 - 104 km
    • Zlín-Kroměříž-Brno
    • ARRIVA MORAVA a.s.; Zlín; 725 239 469
    • jede v +
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky přes zastávku Ivanovice na Hané,Fischer v délce 3 tarifních kilometrů nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Na lince platí v úseku Kroměříž,aut.nádr. - Nezamyslice také papírové časové jízdenky vydané v rámci Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK) platné pro jednotlivé přepravní zóny IDSOK. Doklady IDSOK lze použít pro mezikrajské cesty v uvedených zónách ze Zlínského do Olomouckého kraje a zpět a pro všechny vnitrokrajské cesty v rámci Olomouckého kraje.