dálkový autobus

Bus 823955 208

6

  • 18:00 Brno,,ÚAN Zvonařka 14 - 0 km
  • 18:29 Vyškov,,aut.nádr. MHD 6 - 34 km
  • 18:39 Ivanovice na Hané,,aut.st. - 43 km
  • 18:47 Nezamyslice 1 47,765 49 km
  • 18:50 Mořice 1 47 51 km
  • 18:53 Vrchoslavice 1 47 53 km
  • 18:56 Stříbrnice,,státní 1 58 55 km
  • 18:59 Křenovice,,rest. 1 58 57 km
  • 19:04 Bezměrov 1 202 62 km
  • 19:12 Kroměříž,,Milíčovo nám. MHD 1 201 68 km
  • 19:15 19:20 Kroměříž,,aut.nádr. MHD 13 201 70 km
  • 19:22 Kroměříž,,Bezručův park 2 - 71 km
  • 19:27 Kroměříž,Trávník 2 - 76 km
  • 19:29 Střížovice 2 - 78 km
  • 19:33 Kvasice,,nám. 1 - 81 km
  • 19:37 Tlumačov,,křiž. 1 - 84 km
  • 19:38 Tlumačov,,hřebčín 1 - 84 km
  • 19:44 Otrokovice,,náměstí MHD 1 - 90 km
  • 19:46 Otrokovice,Kvítkovice,Zlínská MHD 1 - 91 km
  • 19:50 Zlín,Malenovice,křiž. MHD 1 - 95 km
  • 20:00 Zlín,,Nám.Práce MHD l 1 - 100 km
  • 20:05 Zlín,,aut.nádr. MHD 100 - 101 km
    • Zlín-Kroměříž-Brno
    • ARRIVA MORAVA a.s.; Zlín; 725 239 469
    • jede v 6
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky přes zastávku Ivanovice na Hané,Fischer v délce 3 tarifních kilometrů nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Na lince platí v úseku Kroměříž,aut.nádr. - Nezamyslice také papírové časové jízdenky vydané v rámci Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK) platné pro jednotlivé přepravní zóny IDSOK. Doklady IDSOK lze použít pro mezikrajské cesty v uvedených zónách ze Zlínského do Olomouckého kraje a zpět a pro všechny vnitrokrajské cesty v rámci Olomouckého kraje.