÷

Bus 995 (823995 208)

6+RH

  • 17:30 Brno,,ÚAN Zvonařka 13 - 0 km
  • 18:07 Nesovice,,čerp.st. 1 - 39 km
  • 18:11 Brankovice,,křiž. 1 - 43 km
  • 18:19 18:22 Střílky,,nám. 1 423,507,510 50 km
  • 18:25 Koryčany,Lískovec 1 510 52 km
  • 18:26 Koryčany,,u vodárny 1 510 53 km
  • 18:30 Koryčany,,nám. 2 510 56 km
  • 18:32 Koryčany,,u hřiště 2 510 59 km
  • 18:39 Stupava,,náves 1 507 65 km
  • 18:40 Stupava,,u kříže 1 507 65 km
  • 18:41 Stupava,,samota 1 D 507 65 km
  • 18:43 Staré Hutě,,hor.zast. 2 D 507 66 km
  • 18:46 Buchlovice,,hrad Buchlov rozc.1.5 1 D 505 69 km
  • 18:49 Buchlovice,,Újezda 1 D 505 70 km
  • 18:52 Buchlovice,,náměstí 1 505 73 km
  • 18:53 Buchlovice,,Lúčky 1 D 505 74 km
  • 18:57 Zlechov,,křiž. 1 505 77 km
  • 19:01 Staré Město,,rozc.k žel.st.0.4 1 500,505,506 80 km
  • 19:03 Staré Město,,Lidový dům 1 500 82 km
  • 19:05 19:10 Uherské Hradiště,,aut.nádr. 15 500 84 km
  • 19:13 Staré Město,,hřbitov 2 500 86 km
  • 19:14 Staré Město,,nám.Velké Moravy 2 500 86 km
  • 19:19 Huštěnovice 2 500,411 90 km
  • 19:22 Babice 2 411 92 km
  • 19:24 Spytihněv,,Kálavice 1 411 94 km
  • 19:26 Spytihněv 1 411 95 km
  • 19:31 19:37 Napajedla,,aut.st. 1 415 99 km
  • 19:42 Napajedla,,průmyslová zóna 1 415 102 km
  • 19:43 Otrokovice,Kvítkovice,Napajedelská 1 410,415 103 km
  • 19:49 Zlín,Malenovice,křiž. 1 405 108 km
  • 19:53 Zlín,Louky,křiž. 1 400,405 110 km
  • 19:57 Zlín,,Nám.Práce l 1 400 113 km
  • 20:00 Zlín,,aut.nádr. V 400 114 km
    • Zlín-Uherské Hradiště-Střílky-Brno
    • ARRIVA autobusy a.s.; Zlín; +420 725 100 725
    • jede do 8.XII. v 6,+
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky mezi zastávkami Stupava,samota - Koryčany,nám. - Střílky,nám. nebude závlek v délce 9 tarifních kilometrů tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného. Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Pro aktuální informace o případném omezení provozu sledujte web www.idzk.cz/vyluky
    • Výluka: Z důvodu úplné uzavírky provozu na silnici III/49725 (most přes Moravu v Napajedlech) dochází ke změně vedení linek IDZK. Spojení mezi centrem města Napajedla a autobusovou stanicí bude zajištěno kyvadlovou linkou IDZK 475.
    • K jízdence je možné zakoupit místenku na webové stránce https://rezervace.idzk.cz
    • linka 995 [IDZK]