dálkový autobus

Bus 823953 12

X

  • 21:00 Brno,,ÚAN Zvonařka 14 - 0 km
  • 21:30 Vyškov,,aut.nádr. MHD 6 - 34 km
  • 21:40 Ivanovice na Hané,,aut.st. - 43 km
  • 22:01 Kroměříž,,Milíčovo nám. MHD 1 201 69 km
  • 22:04 22:06 Kroměříž,,aut.nádr. MHD 7 201 71 km
  • 22:12 Hulín,,nám. 2 - 77 km
  • 22:14 Hulín,,u podjezdu 2 - 78 km
  • 22:21 Holešov,,Sfinx 1 - 83 km
  • 22:24 Holešov,,žel.st. 5 - 85 km
  • 22:26 Holešov,,Masarykova 1 - 86 km
  • 22:30 Přílepy,,u zámku 2 - 89 km
  • 22:31 Přílepy,,u nádrže 2 - 90 km
  • 22:35 Lukoveček - 94 km
  • 22:37 Fryšták,,Lukoveček rozc.1.0 - 95 km
  • 22:39 Fryšták,,nám. - 96 km
  • 22:47 Zlín,,Vysoká mez MHD - 103 km
  • 22:50 Zlín,,aut.nádr. MHD V - 105 km
    • Bystřice p.Host./Zlín-Kroměříž-Brno
    • ARRIVA MORAVA a.s.; Zlín; 725 239 469
    • jede v X
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky přes zastávku Ivanovice na Hané,Fischer v délce 3 tarifních kilometrů nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Na lince platí v úseku Kroměříž,aut.nádr. - Nezamyslice také papírové časové jízdenky vydané v rámci Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK) platné pro jednotlivé přepravní zóny IDSOK. Doklady IDSOK lze použít pro mezikrajské cesty v uvedených zónách ze Zlínského do Olomouckého kraje a zpět a pro všechny vnitrokrajské cesty v rámci Olomouckého kraje.