dálkový autobus

Bus 540360 21

X

  • 4:18 Liberec,,aut.nádr. MHD 20 0001 0 km
  • 4:21 Liberec,Růžodol I MHD D 0001 2 km
  • 4:23 Liberec,Pavlovice,stadion MHD D 0001 3 km
  • 4:25 Liberec,,Jiráskova MHD D 0001 3 km
  • 4:28 Liberec,Ruprechtice,Hlávkova MHD D 0001 4 km
  • 4:30 Liberec,,U Jelena MHD D 0001 5 km
  • 4:32 Liberec,,Tržní nám. MHD D 0001 6 km
  • 4:34 Liberec,,Šaldovo nám. MHD D 0001 7 km
  • 4:38 Liberec,,Fügnerova BB-WC MHD M 0001 7 km
  • 4:40 Liberec,,Čechova MHD D 0001 9 km
  • 4:42 Liberec,Rochlice MHDx D 0001 10 km
  • 4:43 Liberec,,Kamenická MHD D 0001 11 km
  • 4:45 Liberec,Doubí,pošta MHD D 0001 12 km
  • 4:55 4:56 Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. 1 1020 22 km
  • 4:59 Paceřice,Husa,hl.sil. 2 D 3029 28 km
  • 5:00 Paceřice 2 D 3029 28 km
  • 5:05 Příšovice,,hl.sil. 1 D 3026 35 km
  • 5:21 Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA MHD 3101 56 km
  • 5:25 Mladá Boleslav,,Nový hřbitov MHD 3101 58 km
  • 5:30 Mladá Boleslav,,aut.st. MHD 3101 59 km
    • Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Mladá Boleslav
    • ČSAD Liberec, a.s.; Liberec; 485 105 413
    • jede v X
    • Přepravu dětských kočárků doporučujeme v zavazadlovém prostoru autobusu (do vyčerpání jeho kapacity).
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.