÷

Bus 990 (824990 2)

XR

  • 8:00 Brno,,ÚAN Zvonařka 13 - 0 km
  • 8:37 Nesovice,,čerp.st. 1 - 39 km
  • 8:41 Brankovice,,křiž. 1 - 43 km
  • 8:49 8:51 Střílky,,nám. 1 423,507,510 50 km
  • 8:59 Stupava,,samota 1 D 507 56 km
  • 9:02 Staré Hutě,,hor.zast. 2 D 507 57 km
  • 9:05 Buchlovice,,hrad Buchlov rozc.1.5 1 D 505 60 km
  • 9:09 Buchlovice,,rozc. 1 D 505 63 km
  • 9:16 Staré Město,,rozc.k žel.st.0.4 1 500,505,506 70 km
  • 9:18 Staré Město,,Lidový dům 1 500 72 km
  • 9:20 9:25 Uherské Hradiště,,aut.nádr. 2 500 74 km
  • 9:29 Kunovice,,rozc.k žel.st.0.5 2 500 77 km
  • 9:43 9:45 Uherský Brod,,dopravní terminál 8 490 94 km
  • 9:47 Uherský Brod,,Neradice 2 490 95 km
  • 9:51 Uherský Brod,Újezdec 2 490,494,496 98 km
  • 9:56 Luhačovice,Polichno 1 494 102 km
  • 10:00 Luhačovice,,provozovna 1 495 106 km
  • 10:02 Luhačovice,,u zámku 1 495 107 km
  • 10:05 Luhačovice,,aut.st. x 3 495 108 km
    • Valašské Klobouky-Luhačovice-Uherské Hradiště-Brno
    • ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.; Uherské Hradiště; 572 524 614, 572 524 423
    • jede v X
    • Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Pro aktuální informace o případném omezení provozu sledujte web www.idzk.cz/vyluky.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky mezi zastávkami Slavičín,Nevšová,rozc.1.5 - Slavičín,Nevšová - Slavičín,Nevšová,rozc.1.5 nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Uherský Brod,dopravní terminál a Kunovice,rozc.k žel.st.0.5 se nachází tarifní zóna 490 (3 km), tarifní zóna 509 (9 km), tarifní zóna 500 (5 km).
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Hradčovice,Obecní úřad a Kunovice,rozc.k žel.st.0.5 se nachází tarifní zóna 509 (4 km), tarifní zóna 500 (5 km).
    • K jízdence je možné zakoupit místenku na webové stránce https://tickets.idzk.cz
    • linka 990 [IDZK]