÷

Bus 990 (824990 8)

XR

  • 18:30 Brno,,ÚAN Zvonařka 13 - 0 km
  • 19:07 Nesovice,,čerp.st. 1 - 39 km
  • 19:11 Brankovice,,křiž. 1 - 43 km
  • 19:19 19:21 Střílky,,nám. 1 423,507,510 50 km
  • 19:29 Stupava,,samota 1 D 507 56 km
  • 19:32 Staré Hutě,,hor.zast. 2 D 507 57 km
  • 19:35 Buchlovice,,hrad Buchlov rozc.1.5 1 D 505 60 km
  • 19:39 Buchlovice,,rozc. 1 D 505 63 km
  • 19:46 Staré Město,,rozc.k žel.st.0.4 1 500,505,506 70 km
  • 19:48 Staré Město,,Lidový dům 1 500 72 km
  • 19:50 19:55 Uherské Hradiště,,aut.nádr. 2 500 74 km
  • 19:59 Kunovice,,rozc.k žel.st.0.5 2 500 77 km
  • 20:13 20:15 Uherský Brod,,dopravní terminál 8 490 94 km
  • 20:17 Uherský Brod,,Neradice 2 490 95 km
  • 20:19 Uherský Brod,,Močidla 2 490 96 km
  • 20:21 Uherský Brod,Těšov 2 490 97 km
  • 20:22 Uherský Brod,Újezdec 2 490,494,496 98 km
  • 20:26 Luhačovice,Polichno 1 494 102 km
  • 20:28 Biskupice,,rozc.0.2 1 D 494 104 km
  • 20:31 Luhačovice,,provozovna 1 495 106 km
  • 20:33 Luhačovice,,u zámku 1 495 107 km
  • 20:35 20:40 Luhačovice,,aut.st. x 3 495 108 km
  • 20:43 Luhačovice,,pošta 1 495 109 km
  • 20:45 Luhačovice,,garáže 1 495 110 km
  • 20:47 Luhačovice,,zotavovna Fontána 1 495 111 km
  • 20:48 Pozlovice,,Nad přehradou 1 D 495 112 km
  • 20:52 Petrůvka 2 483 115 km
  • 20:59 Slavičín,Nevšová 1 483 120 km
  • 21:03 Slavičín,,Luhačovská 1 480 124 km
  • 21:05 Slavičín,,Radnice 2 480 125 km
  • 21:07 Slavičín,,Vlára 2 480 126 km
  • 21:10 Slavičín,,závod 2 480 128 km
  • 21:12 Bohuslavice n.Vláří,,rozc.1.0 2 D 480 129 km
  • 21:14 Vlachovice,Vrbětice 2 484 131 km
  • 21:16 Vlachovice 2 484 133 km
  • 21:19 Křekov 1 484 135 km
  • 21:21 Valašské Klobouky,Lipina 1 475 136 km
  • 21:25 Valašské Klobouky,,aut.st. 475 139 km
    • Valašské Klobouky-Luhačovice-Uherské Hradiště-Brno
    • ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.; Uherské Hradiště; 572 524 614, 572 524 423
    • jede v X
    • Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Pro aktuální informace o případném omezení provozu sledujte web www.idzk.cz/vyluky.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky mezi zastávkami Slavičín,Nevšová,rozc.1.5 - Slavičín,Nevšová - Slavičín,Nevšová,rozc.1.5 nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Uherský Brod,dopravní terminál a Kunovice,rozc.k žel.st.0.5 se nachází tarifní zóna 490 (3 km), tarifní zóna 509 (9 km), tarifní zóna 500 (5 km).
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Hradčovice,Obecní úřad a Kunovice,rozc.k žel.st.0.5 se nachází tarifní zóna 509 (4 km), tarifní zóna 500 (5 km).
    • K jízdence je možné zakoupit místenku na webové stránce https://tickets.idzk.cz
    • linka 990 [IDZK]