÷

Bus 990 (824990 4)

XR

  • 11:20 Brno,,ÚAN Zvonařka 13 - 0 km
  • 11:50 Bučovice,,zdrav.stř. 1 - 33 km
  • 11:57 Nesovice,,čerp.st. 1 - 41 km
  • 12:01 Brankovice,,křiž. 1 - 45 km
  • 12:04 Malínky 1 D - 47 km
  • 12:06 Kožušice 1 D - 49 km
  • 12:09 12:11 Střílky,,nám. 1 423,507,510 52 km
  • 12:19 Stupava,,samota 1 D 507 58 km
  • 12:22 Staré Hutě,,hor.zast. 2 D 507 59 km
  • 12:25 Buchlovice,,hrad Buchlov rozc.1.5 1 D 505 62 km
  • 12:29 Buchlovice,,rozc. 1 D 505 65 km
  • 12:36 Staré Město,,rozc.k žel.st.0.4 1 500,505,506 72 km
  • 12:38 Staré Město,,Lidový dům 1 500 74 km
  • 12:40 12:50 Uherské Hradiště,,aut.nádr. 2 500 76 km
  • 12:54 Kunovice,,rozc.k žel.st.0.5 2 500 79 km
  • 13:10 13:15 Uherský Brod,,dopravní terminál 8 490 96 km
  • 13:17 Uherský Brod,,Neradice 2 490 97 km
  • 13:21 Uherský Brod,Újezdec 2 490,494,496 100 km
  • 13:26 Luhačovice,Polichno 1 494 104 km
  • 13:28 Biskupice,,rozc.0.2 1 D 494 106 km
  • 13:31 Luhačovice,,provozovna 1 495 108 km
  • 13:33 Luhačovice,,u zámku 1 495 109 km
  • 13:35 13:40 Luhačovice,,aut.st. x 3 495 110 km
  • 13:43 Luhačovice,,pošta 1 495 111 km
  • 13:45 Luhačovice,,garáže 1 495 112 km
  • 13:47 Luhačovice,,zotavovna Fontána 1 495 113 km
  • 13:49 Pozlovice,,Nad přehradou 1 D 495 114 km
  • 13:54 Petrůvka 2 483 117 km
  • 13:57 Slavičín,Nevšová,rozc.1.5 1 D 483 120 km
  • 13:59 Slavičín,,Luhačovská 1 480 122 km
  • 14:05 Slavičín,,Radnice 2 480 123 km
  • 14:08 Slavičín,,Vlára 2 480 124 km
  • 14:12 Slavičín,,závod 2 480 126 km
  • 14:14 Bohuslavice n.Vláří,,rozc.1.0 2 D 480 127 km
  • 14:17 Vlachovice,Vrbětice 2 484 129 km
  • 14:19 Vlachovice 2 484 131 km
  • 14:23 Křekov 1 484 133 km
  • 14:25 Valašské Klobouky,Lipina 1 475 134 km
  • 14:29 Valašské Klobouky,,aut.st. 475 137 km
    • Valašské Klobouky-Luhačovice-Uherské Hradiště-Brno
    • ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.; Uherské Hradiště; 572 524 614, 572 524 423
    • jede v X
    • Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Pro aktuální informace o případném omezení provozu sledujte web www.idzk.cz/vyluky.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky mezi zastávkami Slavičín,Nevšová,rozc.1.5 - Slavičín,Nevšová - Slavičín,Nevšová,rozc.1.5 nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Uherský Brod,dopravní terminál a Kunovice,rozc.k žel.st.0.5 se nachází tarifní zóna 490 (3 km), tarifní zóna 509 (9 km), tarifní zóna 500 (5 km).
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Hradčovice,Obecní úřad a Kunovice,rozc.k žel.st.0.5 se nachází tarifní zóna 509 (4 km), tarifní zóna 500 (5 km).
    • K jízdence je možné zakoupit místenku na webové stránce https://tickets.idzk.cz
    • linka 990 [IDZK]