÷

Bus 990 (824990 214)

+R

  • 19:00 Brno,,ÚAN Zvonařka 13 - 0 km
  • 19:45 Střílky,,nám. 1 423,507,510 50 km
  • 19:50 Stupava,,samota 1 D 507 56 km
  • 19:52 Staré Hutě,,hor.zast. 2 D 507 57 km
  • 19:58 Buchlovice,,rozc. 1 D 505 63 km
  • 20:05 Staré Město,,rozc.k žel.st.0.4 1 500,505,506 70 km
  • 20:07 Staré Město,,Lidový dům 1 500 72 km
  • 20:10 20:15 Uherské Hradiště,,aut.nádr. 2 500 74 km
  • 20:19 Kunovice,,rozc.k žel.st.0.5 2 500 77 km
  • 20:23 Uherské Hradiště,Míkovice,Na Příkopě 1 500 81 km
  • 20:25 Podolí,,U Olšavy 2 509 83 km
  • 20:29 Veletiny,,kaplička 1 491,509 86 km
  • 20:32 Hradčovice,,Obecní úřad 1 509 88 km
  • 20:34 Drslavice 1 509 90 km
  • 20:39 20:40 Uherský Brod,,dopravní terminál 8 490 95 km
  • 20:42 Uherský Brod,,Neradice 2 490 96 km
  • 20:43 Uherský Brod,,Močidla 2 490 97 km
  • 20:45 Uherský Brod,Těšov 2 490 98 km
  • 20:46 Uherský Brod,Újezdec 2 490,494,496 99 km
  • 20:50 Luhačovice,Polichno 1 494 103 km
  • 20:52 Biskupice,,rozc.0.2 1 D 494 105 km
  • 20:55 Luhačovice,,provozovna 1 495 107 km
  • 20:57 Luhačovice,,u zámku 1 495 108 km
  • 21:00 Luhačovice,,aut.st. x 3 495 109 km
    • Valašské Klobouky-Luhačovice-Uherské Hradiště-Brno
    • ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.; Uherské Hradiště; 572 524 614, 572 524 423
    • jede v +
    • Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Pro aktuální informace o případném omezení provozu sledujte web www.idzk.cz/vyluky.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky mezi zastávkami Slavičín,Nevšová,rozc.1.5 - Slavičín,Nevšová - Slavičín,Nevšová,rozc.1.5 nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Uherský Brod,dopravní terminál a Kunovice,rozc.k žel.st.0.5 se nachází tarifní zóna 490 (3 km), tarifní zóna 509 (9 km), tarifní zóna 500 (5 km).
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Hradčovice,Obecní úřad a Kunovice,rozc.k žel.st.0.5 se nachází tarifní zóna 509 (4 km), tarifní zóna 500 (5 km).
    • K jízdence je možné zakoupit místenku na webové stránce https://tickets.idzk.cz
    • linka 990 [IDZK]