dálkový autobus

Bus 824955 52

X

  • 13:00 Brno,,ÚAN Zvonařka 14 0 km
  • 13:30 Vyškov,,aut.nádr. MHD 6 34 km
  • 14:04 Kroměříž,,Milíčovo nám. MHD 1 68 km
  • 14:07 14:10 Kroměříž,,aut.nádr. MHD 13 70 km
  • 14:29 Kvasice,,nám. 1 81 km
  • 14:33 Tlumačov,,křiž. 84 km
  • 14:42 Otrokovice,,náměstí MHD 1 90 km
  • 14:53 Zlín,Malenovice,křiž. MHD 1 95 km
  • 15:05 Zlín,,Nám.Práce l 1 100 km
  • 15:10 Zlín,,aut.nádr. MHD V - 101 km
    • Luhačovice-Zlín-Kroměříž-Brno
    • ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.; Uherské Hradiště; 572 524 614, 572 524 423
    • jede v X
    • Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.