místní autobus

Bus 642300 17

XH

  • 11:05 Trutnov,,aut.st. MHD 4 H400 0 km
  • 11:06 Trutnov,,žel.st. MHD H400 1 km
  • 11:08 Trutnov,,kino MHD H400 1 km
  • 11:10 Trutnov,,Na Struze MHD H400 2 km
  • 11:12 Trutnov,,Rozcestí 1866 H400 3 km
  • 11:15 Trutnov,Starý Rokytník,Hůrka H402 5 km
  • 11:16 Trutnov,Starý Rokytník,střed H402 6 km
  • 11:17 Trutnov,Starý Rokytník,školka H402 6 km
  • 11:19 Trutnov,Starý Rokytník,Rubínovice H402 8 km
  • 11:23 Úpice,Radeč,odb.Hajnice H422 11 km
  • 11:25 Úpice,Radeč,kemp H422 11 km
  • 11:26 Úpice,,Podrač H420 12 km
  • 11:28 11:31 Úpice,,most F.L.Riegra 2 H420 13 km
  • 11:34 Úpice,,most II.odboje H420 14 km
  • 11:36 Úpice,,Sychrov H420 14 km
  • 11:38 Batňovice,,Na Mýtě H423 16 km
  • 11:39 Batňovice,,kostel H423 16 km
  • 11:41 Batňovice,,ObÚ H423 17 km
  • 11:43 Batňovice,,Verpán H423 18 km
  • 11:44 Rtyně v Podkr.,,u mlýna H424 19 km
  • 11:46 Rtyně v Podkr.,,aut.st. H424 19 km
  • 11:48 Rtyně v Podkr.,,Pančák H424 20 km
  • 11:50 Rtyně v Podkr.,,Kampelička H424 21 km
  • 11:51 Rtyně v Podkr.,,u kříže H424 22 km
  • 11:53 Červený Kostelec,Bohdašín,odb. H343 23 km
  • 11:54 Červený Kostelec,Hor.Kostelec,kovárna H343 23 km
  • 11:55 Červený Kostelec,Hor.Kostelec,škola H343 24 km
  • 11:57 Červený Kostelec,Hor.Kostelec,pneuservis H343 25 km
  • 11:58 Červený Kostelec,,kovovýroba H340 25 km
  • 11:59 Červený Kostelec,,Jiráskova H340 26 km
  • 12:00 12:03 Červený Kostelec,,aut.st. 3 H340 27 km
  • 12:06 Červený Kostelec,,Bedna H340 28 km
  • 12:07 Červený Kostelec,,odb.Čertovina H340 29 km
  • 12:08 Zábrodí,Končiny H342 30 km
  • 12:11 Horní Radechová,,prodejna H342 32 km
  • 12:12 Horní Radechová,,odb.Slavíkov H342 32 km
  • 12:13 Horní Radechová,,Dolní Rybníky H342 33 km
  • 12:15 Dolní Radechová,,lom H341 34 km
  • 12:16 Dolní Radechová,,ObÚ H341 35 km
  • 12:18 Dolní Radechová,,odb.Kosná Hora H341 36 km
  • 12:21 Náchod,,Plhov H300 37 km
  • 12:24 Náchod,,aut.st. MHD 7 H300 38 km
    • 300 Trutnov-Starý Rokytník-Úpice-Červený Kostelec-Náchod
    • CDS s.r.o. Náchod; Náchod; 739 501 170
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.
    • Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin/
    • spoj 124 je obsluhován nízkokapacitním autobusem