místní autobus

Bus 642349 3

XH

  • 12:13 Červený Kostelec,,aut.st. 1 H340 0 km
  • 12:17 Červený Kostelec,Stolín H340 2 km
  • 12:19 Červený Kostelec,Olešnice,u Bašů H345 4 km
  • 12:21 Červená Hora,,kaplička H346 5 km
  • 12:24 Žernov H326 7 km
  • 12:28 Česká Skalice,Zlíč,odb.Ratibořice H320 10 km
  • 12:32 12:33 Česká Skalice,,nám. 1 H320 12 km
  • 12:35 Česká Skalice,,masokombinát H320 13 km
  • 12:41 Velká Jesenice,,škola H322 17 km
  • 12:44 Nahořany,Městec H333 18 km
  • 12:47 Nahořany H333 20 km
  • 12:50 Nové Město n.Met.,Krčín,Luštinec H330 23 km
  • 12:55 Nové Město n.Met.,,Na Rychtě 2 H330 25 km
  • 13:08 Dobruška,,Laichterova 1 H260 35 km
  • 13:20 Solnice,,nám. H250 46 km
  • 13:27 Kvasiny,,Škoda Auto 1 H250 49 km
  • 13:32 Rychnov n.Kněž.,Lipovka,hlavní silnice H200 52 km
  • 13:34 Rychnov n.Kněž.,,nemocnice H200 53 km
  • 13:37 Rychnov n.Kněž.,,střed 2 H200 54 km
  • 13:39 Rychnov n.Kněž.,,žel.st. H200 55 km
    • 349 Červený Kostelec-Česká Skalice-Kvasiny,,Škoda Auto-Rychnov n.Kněž.
    • CDS s.r.o. Náchod; Náchod; 739 501 170
    • jede 22.,od 25. do 27.X.,29.X.
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.
    • Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin/