÷

Bus 980 (863980 309)

6+H

  • 7:50 Ostrava,,ÚAN M WCx 2 1,2 0 km
  • 7:52 Ostrava,Vítkovice,Dolní Vítkovice 3 1,2 2 km
  • 7:56 Ostrava,Hrabůvka,Dřevoprodej 3 1,2 5 km
  • 7:59 Ostrava,Hrabůvka,Benzina 1 1,2 6 km
  • 8:13 8:14 Frýdek-Místek,Místek,Anenská 4 50 19 km
  • 8:18 Frýdek-Místek,Místek,Kino P. Bezruče 1 50 20 km
  • 8:28 Palkovice,,centrum 2 47 26 km
  • 8:30 Palkovice,,rest.U Tomisů 2 47 26 km
  • 8:40 Kozlovice,,střed H 2 58 33 km
  • 8:46 Tichá,,rest.Fojtství 1 59 38 km
  • 8:50 8:52 Frenštát p.Radh.,,u škol 4 57,59 41 km
  • 9:06 Rožnov p.Radh.,,rest.U eroplánu 1 245 52 km
  • 9:08 Rožnov p.Radh.,,Knihovna 1 245 53 km
  • 9:12 Rožnov p.Radh.,,aut.st. x 22 245 54 km
    • Ostrava-Paskov-Frýdek-Místek-Frenštát pod Radhoštěm-Rožnov pod Radhoštěm
    • Transdev Slezsko a.s.; Frýdek-Místek; 558 922 224
    • jede od 30.III. do 1.IV.,od 1.XII. v 6,7
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Ostrava,Hrabůvka,Benzina / Ostrava,Hrabová,PZ sever a Frýdek-Místek,Místek,Anenská se nacházejí
    • tarifní zóny 1-2 (5 km), tarifní zóny 2-18-51 (2 km), tarifní zóna 51 (3 km),tarifní zóny 50-51 (2 km) a tarifní zóna 50 (1 km).
    • Nástup do vozidel je pouze předními dveřmi s kontrolou jízdních dokladů řidičem. Na lince platí Smluvní přepravní podmínky a Tarif ODIS. www.ODIS.cz
    • V úseku Trojanovice,Na Pinduli - Rožnov p.Radh.,aut.st. platí také Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje.
    • linka 980 [ODIS]