místní autobus

Bus 771951 12

X

  • 14:10 Vyškov,,aut.nádr. MHD 4 750 0 km
  • 14:11 Vyškov,,žel.st. MHD 750 0 km
  • 14:13 Vyškov,,u podchodu MHD 750 0 km
  • 14:15 Vyškov,,Tržiště MHD 750 1 km
  • 14:17 Vyškov,Marchanice D 750 3 km
  • 14:18 Křižanovice u Vyškova,,rozc.0.2 D 750 4 km
  • 14:25 Ivanovice na Hané,,aut.st. 750 9 km
  • 14:28 Ivanovice na Hané,,Fischer 750 11 km
  • 14:38 Nezamyslice 47,765 18 km
  • 14:41 Mořice 47 20 km
  • 14:44 Vrchoslavice 47 22 km
  • 14:45 Vrchoslavice,Dlouhá Ves D 47 22 km
  • 14:47 Stříbrnice,,státní D 58 24 km
  • 14:49 Křenovice,,rest. 58 26 km
  • 14:52 Kojetín,Popůvky,firma Hanák 58 29 km
  • 14:56 Bezměrov 202 32 km
  • 14:58 Kroměříž,Hradisko D 202,201 33 km
  • 14:59 Kroměříž,Postoupky 202,201 34 km
  • 15:00 Kroměříž,Postoupky,Miňůvky D 201 34 km
  • 15:02 Kroměříž,,Kojetínská D 201 38 km
  • 15:04 Kroměříž,,Milíčovo nám. MHD 201 38 km
  • 15:07 15:12 Kroměříž,,aut.nádr. MHD 8 201 40 km
  • 15:14 Kroměříž,,Hulínská Magneton - 41 km
  • 15:20 Hulín,,nám. - 46 km
  • 15:22 Hulín,,u podjezdu - 47 km
  • 15:27 Holešov,,Sfinx - 52 km
  • 15:29 15:30 Holešov,,žel.st. 5 - 54 km
  • 15:32 Holešov,,zámek - 55 km
  • 15:35 Holešov,Dobrotice - 57 km
  • 15:37 Jankovice - 59 km
  • 15:40 Bystřice p.Host.,Hlinsko p.Host. - 61 km
  • 15:42 Bystřice p.Host.,Bílavsko - 63 km
  • 15:45 Bystřice p.Host.,,aut.st. V - 66 km
    • Bystřice p.Host.-Holešov-Kroměříž-Vyškov-Brno
    • Z-Group bus a.s.; Divize Morava - KRODOS BUS; 573 331 257
    • jede v X
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ:Cestujícím tranzitujícím úsekem linky přes zastávku Ivanovice na Hané,Fischer v délce 3 tarifních kilometrů nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Na lince platí v úseku Kroměříž,aut.nádr. - Nezamyslice také papírové časové jízdenky vydané v rámci Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK) platné pro jednotlivé přepravní zóny IDSOK. Doklady IDSOK lze použít pro mezikrajské cesty v uvedených zónách ze Zlínského do Olomouckého kraje a zpět a pro všechny vnitrokrajské cesty v rámci Olomouckého kraje.
    • Na lince platí také tarif a smluvní přepravní podmínky IDS JMK v úseku Nezamyslice - Vyškov aut. nádr., www.idsjmk.cz