místní autobus

Bus 771951 18

X

  • 22:05 Vyškov,,aut.nádr. MHD 4 750J 0 km
  • 22:06 Vyškov,,žel.st. MHD 750J 0 km
  • 22:07 Vyškov,,u podchodu MHD 750J 0 km
  • 22:09 Vyškov,,Tržiště MHD 750J 1 km
  • 22:11 Vyškov,Marchanice D 750J 3 km
  • 22:12 Křižanovice u Vyškova,,rozc.0.2 D 750J 4 km
  • 22:20 Ivanovice na Hané,,aut.st. 750J 9 km
  • 22:22 Ivanovice na Hané,,Fischer 750J 11 km
  • 22:32 Nezamyslice 47O,765J 18 km
  • 22:35 Mořice 47O 20 km
  • 22:38 Vrchoslavice 47O 22 km
  • 22:39 Vrchoslavice,Dlouhá Ves D 47O 22 km
  • 22:42 Stříbrnice,,státní D 58O 24 km
  • 22:45 Křenovice,,rest. 58O 26 km
  • 22:48 Kojetín,Popůvky,firma Hanák 58O 29 km
  • 22:52 Bezměrov 202O 32 km
  • 22:54 Kroměříž,Hradisko D 202O,201O 33 km
  • 22:55 Kroměříž,Postoupky 202O,201O 34 km
  • 22:56 Kroměříž,Postoupky,Miňůvky D 201O 34 km
  • 22:59 Kroměříž,,Kojetínská D 201O 38 km
  • 23:01 Kroměříž,,Milíčovo nám. MHD 201O 38 km
  • 23:04 Kroměříž,,aut.nádr. MHD V 201O 40 km
    • Bystřice p.Host.-Holešov-Kroměříž-Vyškov-Brno
    • KRODOS BUS a.s.; Kroměříž; 573 331 257
    • jede v X
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ:Cestujícím tranzitujícím úsekem linky přes zastávku Ivanovice na Hané,Fischer v délce 3 tarifních kilometrů nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Na lince platí v úseku Kroměříž,aut.nádr. - Nezamyslice také papírové časové jízdenky vydané v rámci Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK) platné pro jednotlivé přepravní zóny IDSOK. Doklady IDSOK lze použít pro mezikrajské cesty v uvedených zónách ze Zlínského do Olomouckého kraje a zpět a pro všechny vnitrokrajské cesty v rámci Olomouckého kraje.
    • Na lince platí také tarif a smluvní přepravní podmínky IDS JMK v úseku Nezamyslice - Vyškov aut. nádr., www.idsjmk.cz