místní autobus

Bus 650602 2

X

  • 5:00 Syrovátka,,žel.st.Dobřenice H165 0 km
  • 5:04 Osice,,kostel H166 3 km
  • 5:07 Plch P692 5 km
  • 5:09 Staré Ždánice,,hřiště P692 7 km
  • 5:10 Staré Ždánice,,střed P692 7 km
  • 5:11 Staré Ždánice,,křiž. P692 7 km
  • 5:12 Staré Ždánice,,Lihovar P692 8 km
  • 5:14 Čeperka,,Prefa P692 9 km
  • 5:16 Stéblová,,žel.st. P693 11 km
  • 5:19 Stéblová,,ObÚ P693 13 km
  • 5:21 Stéblová,,odb. P693 15 km
  • 5:23 Srch,,ObÚ P693 16 km
  • 5:24 Srch,,točna P693 17 km
  • 5:26 Staré Hradiště,Hradiště na Písku P685 18 km
  • 5:28 Staré Hradiště,,host. P685 20 km
  • 5:31 Pardubice,Polabiny,Hradecká P600 22 km
  • 5:35 Pardubice,,Masarykovo nám. l P600 23 km
  • 5:39 Pardubice,,aut.nádr. P600 25 km
    • Pardubice-Stéblová-Staré Ždánice-Osice-Dobřenice
    • UMBRELLA Coach & Buses s.r.o.; Praha; 603 351 020
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem, které jsou shodné s tarifem a přepravními podmínkami IREDO. Informace jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Informace o garantovaných čekacích dobách a návaznostech na území Pardubického kraje jsou zveřejněny na www.pardubickykraj.cz. Všechny spoje jsou zajišťovány nízkopodlažními vozidly.
    • Call centrum IDS IREDO: 491 580 333. Aktuální poloha spojů v mobilní aplikaci IDS IREDO a na iredo.online.