místní autobus

Bus 650600 5

X

  • 5:25 Pardubice,,aut.nádr. 3 P600 0 km
  • 5:30 Pardubice,,Masarykovo nám. P600 2 km
  • 5:34 Pardubice,Polabiny,Hradecká P600 3 km
  • 5:36 Staré Hradiště,,host. P685 5 km
  • 5:39 Staré Hradiště,Hradiště na Písku P685 7 km
  • 5:43 Hrobice P694 10 km
  • 5:45 Opatovice n.L.,,elektrárna P694 12 km
  • 5:46 Čeperka,,odb. P698 13 km
  • 5:50 Opatovice n.L.,,ObÚ P690 15 km
  • 5:52 Opatovice n.L.,,Na Točně P690 16 km
  • 5:54 Opatovice n.L.,Pohřebačka,odb.žel.st. P690 17 km
  • 5:57 Hradec Králové,Březhrad,bytovky H100 18 km
  • 6:03 Hradec Králové,,Labská l H100 23 km
  • 6:05 Hradec Králové,,Lipky H100 24 km
  • 6:10 Hradec Králové,,Terminál HD H100 25 km
    • Pardubice-Hrobice-Hradec Králové
    • CAR - TOUR spol. s r.o.; Opatovice nad Labem; 466 941 129
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem, které jsou shodné s tarifem a přepravními podmínkami IREDO. Informace jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Informace o garantovaných čekacích dobách a návaznostech na území Pardubického kraje jsou zveřejněny na www.pardubickykraj.cz. Všechny spoje jsou zajišťovány nízkopodlažními vozidly.
    • Call centrum IDS IREDO: 491 580 333. Aktuální poloha spojů v mobilní aplikaci IDS IREDO a na iredo.online.