÷

Bus 650602 4

X

  • 6:53 Syrovátka,,žel.st.Dobřenice H165 0 km
  • 6:56 Syrovátka,,cukrovar H165 1 km
  • 6:58 Osičky,,Agrodružstvo H166 2 km
  • 7:01 Osice,,kostel H166 3 km
  • 7:04 Plch P692 5 km
  • 7:06 Staré Ždánice,,hřiště P692 6 km
  • 7:07 Staré Ždánice,,střed P692 7 km
  • 7:09 Staré Ždánice,,křiž. P692 7 km
  • 7:11 Staré Ždánice,,Lihovar P692 8 km
  • 7:13 Čeperka,Malá Čeperka,Diton P692 9 km
  • 7:16 Stéblová,,žel.st. P693 11 km
  • 7:20 Stéblová,,ObÚ P693 12 km
  • 7:22 Stéblová,,odb. P693 14 km
  • 7:24 Srch,,ObÚ P693 15 km
  • 7:25 Srch,,točna P693 16 km
  • 7:27 Staré Hradiště,Hradiště na Písku P685 17 km
  • 7:30 Staré Hradiště,,ObÚ P685 19 km
  • 7:31 Staré Hradiště,,Na Hledíku P685 19 km
  • 7:33 Pardubice,Ohrazenice,škola P600 20 km
  • 7:35 Pardubice,,Poděbradská P600 21 km
  • 7:37 Pardubice,,Terminál Univerzita P600 22 km
  • 7:41 Pardubice,,Masarykovo nám. l P600 23 km
  • 7:45 Pardubice,,Hlavní nádraží P600 24 km
    • Pardubice-Stéblová-Staré Ždánice-Osice-Dobřenice
    • UMBRELLA Coach & Buses s.r.o.; Přelouč; 603 351 020
    • jede do 7.VI. v 1-5
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem, které jsou shodné s tarifem a přepravními podmínkami IREDO. Informace jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Informace o garantovaných čekacích dobách a návaznostech na území Pardubického kraje jsou zveřejněny na www.pardubickykraj.cz. Všechny spoje jsou zajišťovány nízkopodlažními vozidly.
    • Call centrum IDS IREDO: 491 580 333. Aktuální poloha spojů v mobilní aplikaci IDS IREDO a na iredo.online.