÷

Bus 650620 12

X

  • 9:50 Hradec Králové,,Terminál HD F3 H100 0 km
  • 9:54 Hradec Králové,,Veterinární škola H100 1 km
  • 9:55 Hradec Králové,,Anenské náměstí H100 2 km
  • 9:57 Hradec Králové,,Bláhovka H100 3 km
  • 9:58 Hradec Králové,Plačice H100 3 km
  • 10:03 Libišany P691 8 km
  • 10:07 Podůlšany P692 11 km
  • 10:09 Staré Ždánice,,křiž. P692 13 km
  • 10:10 Staré Ždánice,,střed P692 13 km
  • 10:11 Staré Ždánice,,hřiště P692 13 km
  • 10:15 Dolany,,střed P697 16 km
  • 10:17 Dolany,,V chalupách P697 17 km
  • 10:19 Dolany,,hájovna P697 19 km
  • 10:24 10:25 Lázně Bohdaneč,,aut.nádr. 1 P605 23 km
  • 10:28 Živanice,Dědek,křiž. P605 25 km
  • 10:29 Živanice,,sokolovna P628 26 km
  • 10:30 Živanice,,odb.Nerad P628 27 km
  • 10:31 Živanice,,odb.Mělice P628 28 km
  • 10:32 Přelovice,,hájovna P628 29 km
  • 10:33 Přelovice,,odb. P675 30 km
  • 10:36 Přelovice P675 32 km
  • 10:39 Přelovice,,odb. P675 34 km
  • 10:40 Břehy,,Výrov P620 35 km
  • 10:41 Břehy,,Festovna P620 35 km
  • 10:43 Břehy,,hostinec P620 36 km
  • 10:46 Přelouč,,aut.nádr. 3 P620 38 km
  • 10:48 Přelouč,,žel.st. x 4 P620 39 km
  • 10:48 Přelouč,,žel.st. x P620 39 km
    • Přelouč-Lázně Bohdaneč-Dolany-Staré Ždánice-Hradec Králové
    • UMBRELLA Coach & Buses s.r.o.; Přelouč; 603 351 020
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem, které jsou shodné s tarifem a přepravními podmínkami IREDO. Informace jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Informace o garantovaných čekacích dobách a návaznostech na území Pardubického kraje jsou zveřejněny na www.pardubickykraj.cz. Všechny spoje jsou zajišťovány nízkopodlažními vozidly.
    • Call centrum IDS IREDO: 491 580 333. Aktuální poloha spojů v mobilní aplikaci IDS IREDO a na iredo.online.