÷

Bus 109 (611109 9)

XH

  • 10:30 Hradec Králové,,Terminál HD F3 H100 0 km
  • 10:34 Hradec Králové,,Veterinární škola H100 2 km
  • 10:35 Hradec Králové,,Anenské náměstí H100 3 km
  • 10:37 Hradec Králové,,Bláhovka H100 4 km
  • 10:40 Hradec Králové,Plačice,prodejna H100 5 km
  • 10:43 Praskačka,Vlčkovice H106 7 km
  • 10:46 Praskačka,,křiž. H106 9 km
  • 10:47 Praskačka,,ObÚ H106 9 km
  • 10:51 Praskačka,Sedlice H107 11 km
  • 10:54 Praskačka,Krásnice H107 13 km
  • 10:59 Lhota p.Libčany,Hubenice H164 16 km
  • 11:00 Lhota p.Libčany,,odb.Hubenice H164 16 km
  • 11:01 Osice,Trávník,odb. H166 17 km
  • 11:02 Osice,,Škroupův dům H166 18 km
  • 11:04 Osice,,kostel H166 19 km
  • 11:06 Osičky,,ObÚ H166 20 km
  • 11:09 Rohoznice,,křiž. P671 22 km
  • 11:12 Křičeň,,Agro D P671 24 km
  • 11:13 Křičeň,,odb. P671 24 km
  • 11:14 Křičeň P671 24 km
  • 11:19 Lázně Bohdaneč,,Na Pískách D P605 28 km
  • 11:22 Lázně Bohdaneč,,aut.nádr. 1 P605 29 km
    • Hradec Králové-Osice-Křičeň-Lázně Bohdaneč-Pardubice
    • BusLine KHK s.r.o.; Hradec Králové; 602 129 611
    • jede do 31.V.
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu, vyčkávání spojů a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.dopravakhk.cz a ve vozidle na lince. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin/. Kontakt Call centrum IDS IREDO: 491 580 333, www.iredo.online.
    • linka 109 [IREDO]