÷

Bus 109 (611109 7)

XH

  • 7:40 Hradec Králové,,Terminál HD F3 H100 0 km
  • 7:44 Hradec Králové,,Veterinární škola H100 2 km
  • 7:45 Hradec Králové,,Anenské náměstí H100 3 km
  • 7:47 Hradec Králové,,Bláhovka H100 4 km
  • 7:49 Hradec Králové,Plačice,prodejna H100 5 km
  • 7:52 Praskačka,Vlčkovice H106 7 km
  • 7:55 Praskačka,,křiž. H106 9 km
  • 7:56 Praskačka,,ObÚ H106 9 km
  • 8:00 Praskačka,Sedlice H107 11 km
  • 8:03 Lhota p.Libčany,Hubenice H164 13 km
  • 8:04 Lhota p.Libčany,,odb.Hubenice H164 13 km
  • 8:05 Osice,Trávník,odb. H166 14 km
  • 8:06 Osice,,Škroupův dům H166 15 km
  • 8:08 Osice,,kostel H166 16 km
  • 8:10 Osičky,,ObÚ H166 17 km
  • 8:13 Rohoznice,,křiž. P671 19 km
  • 8:16 Křičeň,,Agro D P671 21 km
  • 8:17 Křičeň,,odb. P671 21 km
  • 8:18 Křičeň P671 21 km
  • 8:23 Lázně Bohdaneč,,Na Pískách D P605 25 km
  • 8:26 Lázně Bohdaneč,,aut.nádr. 1 P605 26 km
  • 8:27 Lázně Bohdaneč,,Na Lužci P605 27 km
    • Hradec Králové-Osice-Křičeň-Lázně Bohdaneč-Pardubice
    • BusLine KHK s.r.o.; Hradec Králové; 602 129 611
    • jede do 31.V.
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu, vyčkávání spojů a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.dopravakhk.cz a ve vozidle na lince. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin/. Kontakt Call centrum IDS IREDO: 491 580 333, www.iredo.online.
    • linka 109 [IREDO]