÷

Bus 109 (611109 10)

XH

  • 10:15 Pardubice,,Hlavní nádraží 12 P600 0 km
  • 10:20 Pardubice,,Masarykovo nám. P600 1 km
  • 10:24 Pardubice,,Terminál Univerzita P600 2 km
  • 10:25 Pardubice,,Poděbradská P600 3 km
  • 10:27 Pardubice,Semtín,žel.zast. D P600 5 km
  • 10:29 Pardubice,Semtín,hl.brána D P600 6 km
  • 10:30 Rybitví,,závod D P604 7 km
  • 10:31 Rybitví,,Uma D P604 7 km
  • 10:36 10:38 Lázně Bohdaneč,,aut.nádr. 1 P605 10 km
  • 10:40 Lázně Bohdaneč,,Na Pískách D P605 11 km
  • 10:44 Křičeň P671 15 km
  • 10:45 Křičeň,,odb. P671 15 km
  • 10:46 Křičeň,,Agro D P671 15 km
  • 10:49 Rohoznice,,křiž. P671 17 km
  • 10:52 Osičky,,ObÚ H166 19 km
  • 10:54 Osice,,kostel H166 20 km
  • 10:56 Osice,,Škroupův dům H166 21 km
  • 10:57 Osice,Trávník,odb. H166 22 km
  • 10:58 Lhota p.Libčany,,odb.Hubenice H164 23 km
  • 10:59 Lhota p.Libčany,Hubenice H164 23 km
  • 11:02 Praskačka,Sedlice H107 25 km
  • 11:06 Praskačka,,ObÚ H106 27 km
  • 11:07 Praskačka,,křiž. H106 27 km
  • 11:10 Praskačka,Vlčkovice H106 29 km
  • 11:12 Hradec Králové,Plačice,prodejna H100 31 km
  • 11:14 Hradec Králové,,Bláhovka H100 32 km
  • 11:16 Hradec Králové,,Anenské náměstí H100 33 km
  • 11:17 Hradec Králové,,Veterinární škola H100 34 km
  • 11:20 Hradec Králové,,Hlavní nádraží l H100 35 km
  • 11:22 Hradec Králové,,Terminál HD H100 36 km
    • Hradec Králové-Osice-Křičeň-Lázně Bohdaneč-Pardubice
    • BusLine KHK s.r.o.; Hradec Králové; 602 129 611
    • jede do 31.V.
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu, vyčkávání spojů a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.dopravakhk.cz a ve vozidle na lince. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin/. Kontakt Call centrum IDS IREDO: 491 580 333, www.iredo.online.
    • linka 109 [IREDO]