místní autobus

Bus 109 (611109 3)

XH

  • 5:32 Hradec Králové,,Terminál HD F3 H100 0 km
  • 5:36 Hradec Králové,,Veterinární škola H100 2 km
  • 5:37 Hradec Králové,,Anenské náměstí H100 3 km
  • 5:39 Hradec Králové,,Bláhovka H100 4 km
  • 5:41 Hradec Králové,Plačice,prodejna H100 5 km
  • 5:44 Praskačka,Vlčkovice H106 7 km
  • 5:47 Praskačka,,křiž. H106 9 km
  • 5:48 Praskačka,,ObÚ H106 9 km
  • 5:51 Praskačka,Sedlice H107 11 km
  • 5:54 Lhota p.Libčany,Hubenice H164 13 km
  • 5:55 Lhota p.Libčany,,odb.Hubenice H164 13 km
  • 5:56 Osice,Trávník,odb. H166 14 km
  • 5:57 Osice,,Škroupův dům H166 15 km
  • 5:59 Osice,,kostel H166 16 km
  • 6:01 Osičky,,ObÚ H166 17 km
  • 6:04 Rohoznice P671 19 km
  • 6:07 Křičeň,,Agro D P671 21 km
  • 6:08 Křičeň,,odb. P671 21 km
  • 6:09 Křičeň P671 21 km
  • 6:14 Lázně Bohdaneč,,Na Pískách D P605 25 km
  • 6:17 Lázně Bohdaneč,,aut.nádr. 1 P605 26 km
    • Hradec Králové-Osice-Křičeň-Lázně Bohdaneč-Pardubice
    • BusLine KHK s.r.o.; Hradec Králové; 481 368 611
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.
    • Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
    • linka 109 [IREDO]