místní autobus

Bus 109 (611109 5)

XH

  • 6:27 Hradec Králové,,Terminál HD F3 H100 0 km
  • 6:31 Hradec Králové,,Veterinární škola H100 2 km
  • 6:32 Hradec Králové,,Anenské náměstí H100 3 km
  • 6:34 Hradec Králové,,Bláhovka H100 4 km
  • 6:36 Hradec Králové,Plačice,prodejna H100 5 km
  • 6:39 Praskačka,Vlčkovice H106 7 km
  • 6:42 Praskačka,,křiž. H106 9 km
  • 6:43 Praskačka,,ObÚ H106 9 km
  • 6:46 Praskačka,Sedlice H107 11 km
  • 6:49 Lhota p.Libčany,Hubenice H164 13 km
  • 6:50 Lhota p.Libčany,,odb.Hubenice H164 13 km
  • 6:51 Osice,Trávník,odb. H166 14 km
  • 6:52 Osice,,Škroupův dům H166 15 km
  • 6:54 Osice,,kostel H166 16 km
  • 6:56 Osičky,,ObÚ H166 17 km
  • 6:59 Rohoznice P671 19 km
  • 7:02 Křičeň,,Agro D P671 21 km
  • 7:03 Křičeň,,odb. P671 21 km
  • 7:05 Křičeň P671 21 km
  • 7:10 Lázně Bohdaneč,,Na Pískách D P605 25 km
  • 7:13 Lázně Bohdaneč,,aut.nádr. 1 P605 26 km
  • 7:16 Lázně Bohdaneč,,Na Lužci P605 27 km
  • 7:20 Lázně Bohdaneč,,aut.nádr. 1 P605 28 km
  • 7:23 Rybitví,,Uma D P604 31 km
  • 7:24 Rybitví,,závod D P604 31 km
  • 7:26 Pardubice,Semtín,hl.brána D P600 32 km
  • 7:27 Pardubice,Semtín,žel.zast. D P600 33 km
  • 7:30 Pardubice,,Poděbradská P600 35 km
  • 7:31 Pardubice,Polabiny,Hradecká P600 36 km
  • 7:35 Pardubice,,Masarykovo nám. l P600 37 km
  • 7:40 Pardubice,,aut.nádr. P600 38 km
    • Hradec Králové-Osice-Křičeň-Lázně Bohdaneč-Pardubice
    • BusLine KHK s.r.o.; Hradec Králové; 481 368 611
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.
    • Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
    • linka 109 [IREDO]