místní autobus

Bus 109 (611109 2)

XH

  • 4:35 Lázně Bohdaneč,,aut.nádr. 1 P605 0 km
  • 4:37 Lázně Bohdaneč,,Na Pískách D P605 1 km
  • 4:41 Křičeň P671 5 km
  • 4:42 Křičeň,,odb. P671 5 km
  • 4:43 Křičeň,,Agro D P671 5 km
  • 4:46 Rohoznice P671 7 km
  • 4:49 Osičky,,ObÚ H166 9 km
  • 4:51 Osice,,kostel H166 10 km
  • 4:53 Osice,,Škroupův dům H166 11 km
  • 4:54 Osice,Trávník,odb. H166 12 km
  • 4:55 Lhota p.Libčany,,odb.Hubenice H164 13 km
  • 4:56 Lhota p.Libčany,Hubenice H164 13 km
  • 5:01 Praskačka,Krásnice H107 16 km
  • 5:04 Praskačka,Sedlice H107 18 km
  • 5:08 Praskačka,,ObÚ H106 20 km
  • 5:09 Praskačka,,křiž. H106 20 km
  • 5:12 Praskačka,Vlčkovice H106 22 km
  • 5:14 Hradec Králové,Plačice,prodejna H100 24 km
  • 5:16 Hradec Králové,,Bláhovka H100 25 km
  • 5:18 Hradec Králové,,Anenské náměstí H100 26 km
  • 5:19 Hradec Králové,,Veterinární škola H100 27 km
  • 5:22 Hradec Králové,,Hlavní nádraží l H100 28 km
  • 5:24 Hradec Králové,,Terminál HD H100 29 km
    • Hradec Králové-Osice-Křičeň-Lázně Bohdaneč-Pardubice
    • BusLine KHK s.r.o.; Hradec Králové; 481 368 611
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.
    • Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
    • linka 109 [IREDO]