místní autobus

Bus 109 (611109 106)

6+H

  • 18:43 Lázně Bohdaneč,,aut.nádr. 1 P605 0 km
  • 18:45 Lázně Bohdaneč,,Na Pískách D P605 1 km
  • 18:49 Křičeň P671 5 km
  • 18:50 Křičeň,,odb. P671 5 km
  • 18:51 Křičeň,,Agro D P671 5 km
  • 18:54 Rohoznice P671 7 km
  • 18:57 Osičky,,ObÚ H166 9 km
  • 18:59 Osice,,kostel H166 10 km
  • 19:01 Osice,,Škroupův dům H166 11 km
  • 19:02 Osice,Trávník,odb. H166 12 km
  • 19:03 Lhota p.Libčany,,odb.Hubenice H164 13 km
  • 19:04 Lhota p.Libčany,Hubenice H164 13 km
  • 19:07 Praskačka,Sedlice H107 15 km
  • 19:10 Praskačka,,ObÚ H106 17 km
  • 19:11 Praskačka,,křiž. H106 17 km
  • 19:14 Praskačka,Vlčkovice H106 19 km
  • 19:16 Hradec Králové,Plačice,prodejna H100 21 km
  • 19:18 Hradec Králové,,Bláhovka H100 22 km
  • 19:20 Hradec Králové,,Anenské náměstí H100 23 km
  • 19:21 Hradec Králové,,Veterinární škola H100 24 km
  • 19:23 Hradec Králové,,Hlavní nádraží l H100 25 km
  • 19:25 Hradec Králové,,Terminál HD H100 26 km
    • Hradec Králové-Osice-Křičeň-Lázně Bohdaneč-Pardubice
    • BusLine KHK s.r.o.; Hradec Králové; 481 368 611
    • jede v 6,+
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.
    • Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
    • linka 109 [IREDO]